Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SZTK, terhesgondozó, Bp....

SZTK, terhesgondozó, Bp. Kismamák . Aránya 4:2! Mi lesz itt 10-15 év múlva?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
miskolcon 1:4, szerinted?
2011. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyis 4:1?
2011. okt. 19. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az SZTK-ban ez van, és valóban csak rosszabbodni fog.

Magánrendelésen viszont ahová immáron második babámmal járok 0% a részvételük.

2011. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok, sokszoros az arányuk

a szülészeten vannak hosszú és rövid folyosósok

2011. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En Szabolcsban elek egy kis telepulesen es amikor a masodik gyermekemet varva eloszor mentem a vedonohoz tanacsaadasra, akkor teljesen ledobbentem.

KOnkretan 9 kismama volt akkor az egesz faluban, ebbol en voltam csupan feher boru.

Mire a harmadik trimeszterbe ertem, addigra lett meg egy magyar varandos, viszont kozben a masik csapat szama 13-ra nott.

Nagyon durva...

De az iskolaban is ez a helyzet. Amikor en jartam itt altalanosba, akkor 19-en voltunk az osztalyban es 2-3 volt ebbol roma.

Most az unokaocsem harmadikos, 18-an vannak az osztalyban es 6 magyar gyerek van.

2011. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén szabolcsi vagyok (17 hetes) és már kétszer voltam úgy rendelésen, hogy csupán én voltam fehér. A többi esetben is mi voltunk kevesebben.

2 településen dolgoztam iskolában. Az egyikben az egész iskolában nem volt magyar!!!! (Magyarországon volnánk)

A másikban fele-fele az arány. Elkeserítő :-(

2011. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mostanáig csak sejtettem miről szol a kérdés nem mertem hozzászólni de most már megteszem.(B.gyarmat)

Én nem akartam magán rendelésre járni mert anyagilag nagyon megterhelő de sajnos amikor a párom először eljött velem sztk-s rendelésre a 12.ik héten teljesen kiakadt 10:2 volt az arány és abból a kettőből én voltam az egyik,úgyhogy onnantól magánra jártunk minden hónapba,most a 32-ik.héttől minden héten megyek a saját orvosomhoz az sztk-ba és sajnos megint köztük vagyok,de szerencsére időpontra megyek és nem kell sokat várnom,hát nem lettek kevesebben és a szülészeten is vannak elegen.

Remélem ha én megszülök már nem lesznek annyian vagy legalább is az én szobámba ne legyen egy sem,2 ágyasba megyek ezt is külön a párom beszélte meg az orvossal azt mondta mindegy mibe kerül de azt nem tudná elviselni.

Sajnos nem tudom hova tartunk de ez így nem jó pár év múlva meg még rosszabb lesz.


üdv 34hkm

2011. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok. Magánrendelésre járok (szerintem sokan pont ezért választják ezt a megoldást), de most ctg-re az sztk-ba. Elszomorító a helyzet. Épp fültanúja lettem, hogy egy velem egyidős (32) éves nő az 5. gyermekét várta. Én csak a másodikat...
2011. okt. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!