Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menszi-szerű fájdalom? 20 nap...

Menszi-szerű fájdalom? 20 nap múlva vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
Napok óta menszi-szerű fájdalmaim vannak. Nem rendszeresek, hanem egyszer elkezdődik, és képes órákon át tartani. Ez mitől van? Tágulok? Vagy most alakul át a medencém? Vagy ezek már jóslók?
2011. okt. 3. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem jóslók,de ha mész nstre mondd a dokidnak.
2011. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia Én 21 nap múlva várom a csodám :) én is már éreztem hasonlót, de én ma is éreztem hasonló fájdalmat nem tartott sokáig. és csak egyszer volt még ma de lehet nem is lesz má. kitartást magunknak, én már szeretnék hama hama túl leni rajta :)
2011. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is éreztem ma. Amint kikeltem az ágyból és függőleges helyzetbe kerültem. Tudok normálisan aludni, nem kelek fájdalomra, meg semmi. Amikor fáj, akkor is csak tompán, és hosszú ideig. Én is nagyon várom már :)
2011. okt. 3. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 21 nap múlva fogok szülni!!! Ti hol fogtok pontosan???

2011. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én Debrecenben :)
2011. okt. 3. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
10:43 vagyok én Jászberénybe. nekem most volt nagyon könnyű székletem és rendszertelen fájásaim vannak 15tól. nem tudom mi lehet de a fáj a hasam olyan szúró érzés, áthatol néha a derekamba is. most is fáj de csak a derekam mi lesz ugyan ebből lehet h csak felkészít? :D vagy lesz belölünk valami?
2011. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam nst-n, minden oké volt, ma megyek uh ra!!! Majd írok adatokat, délután megyek!!!
2011. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!