Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha a védőnő...

Szerintetek, ha a védőnő elküld mindenféle vizsgálatra (fogorvos, belgyógyászat, ekg, stb. ) kötelező elmennem?

Figyelt kérdés
12. hetes terhes vagyok. Eddig voltam nőgyógyászati vizsgálaton, cytológiához is vettek mintát, illetve az integrált teszt első részében hasi és hüvelyi uh-n és vérvételen.
2010. aug. 6. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem teljesen a kérdéshez tartozik, de fogászatról annyit hogy én is utálok járni és nálunk sem kötelezi a védőnő. De mikor megtudtam hogy kisbabát várok, elmentem és múlt héten voltam utoljára kezelésen, mindent rendbe tettem. Egyrészt kismamáknak ingyenes az ellátás, másrészt ha meglesz a Babó biztosan nem jutok el oda egy darabig. És nem is olyan szörnyű, legalábbis ahová jártam, nagyon óvatosan csináltak mindent és vigyáztak Ránk.


29 hkm

2010. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A házi orvosi praxisnak a feltétele a belgyógyászati szakvizsga, elég gáz, hogy olyan helyettesít, akinek ez nincs...
2010. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nekem is vissza kellene mennem mert az egyik fogamból amit tömött a tömésből letört egy darab, azt gondolom garanciába megcsinálja. Akkor legfeljebb mégegyszer átnézetem a többit is.
2010. aug. 7. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!