Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha a védőnő...

Szerintetek, ha a védőnő elküld mindenféle vizsgálatra (fogorvos, belgyógyászat, ekg, stb. ) kötelező elmennem?

Figyelt kérdés
12. hetes terhes vagyok. Eddig voltam nőgyógyászati vizsgálaton, cytológiához is vettek mintát, illetve az integrált teszt első részében hasi és hüvelyi uh-n és vérvételen.
2010. aug. 6. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen, el kell menni. A fogorvosin kívül a többit a háziorvos általában letudja.
2010. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
A belgyógyászat a háziorvos vizsgálata, kötelező, az ekg is a saját érdekedben természetesen, nem beszélve a fogorvosról. A fogászati problémák nagy számban okoznak koraszülést, tehát ez a baba miatt is fontos!
2010. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezhetnek semmire, a te döntésed, mész vagy sem.
2010. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom az első találkozásnál a védőnőnél aláírtál egy papírt, hogy részt veszel a terhesgondozáson, ezzel egyúttal a vizsgálatokon is át kell esni.

Egyáltalán nem nagy dolog, a háziorvos megcsinálja a belgyógy. vizsgálatot és az ekg-t is. Meg egy fogorvosi szűrés, meg persze az időszakos vérképellenőrzés, afp, cukorterhelés stb.

De ez mind a TE és BABÁD érdekét szolgálja, én sosem tekintettem kötelező rossznak, sőt...

2010. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én fogászatra nem mentem, nem is kérdezte senki hogy voltam-e.
2010. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2010. aug. 7. 07:07
 7/13 anonim ***** válasza:
EKGra fogorvoshoz nem mentem.lehet hiba,de féltem
2010. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fogorvosnál az idén már többször voltam 2 fogamat csinálta akkor átnézte a többit is, oda nem feltétlenül mennék már. A házi orvosom belgyógyász és gondolom az ekg-t is megtudja csinálni. Máshová nem szeretnék menni.
2010. aug. 7. 07:45
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok, akkor a fogorvos kihúzva, csak a háziorvosodhoz kell elmenni (minden háziorvos belgyógyász, nem tudnál mellétrafálni :) )

Max EKG-ra be kell menned a szakrendelőbe, de oda nem kell bejelentkezni és 2 perc az egész.

2010. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A helyettes házi orvos kardiológus, (csak ezért irtam, hogy a mi dokink belgyógyász,) az ekg-t legfeljebb letudom a melóhelyemen, van mindenféle orvosi rendelésünk, ha nagyon kell. :-)
2010. aug. 7. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!