Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy nincs már meg a...

Lehet, hogy nincs már meg a babám. Munkahely váltáson gondolkodom, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
az előbb tettem föl egy kérdést a karrier témakörben. most titeket is megkérdezlek, hátha jobban megértetek.
2010. aug. 5. 11:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igen, úgy néz ki, hogy pár hónap és amúgy is tönkre megy.
2010. aug. 5. 11:39
 12/21 anonim ***** válasza:

Most nagyon neház adminisztratív munkát találni, én azt vettem észre a barátnőimnél. 3an keresnek most állást. egynek sikerült 6 órában lehelyezkedni, egy pedig most kapott 8 órás munkát 4 hónapos intenzív álláskeresés után. EGyiküknek 6 hónapja nincs munkája, pedig gyereke sincs, hogy az hátráltassa és jó egyetemi végzettsége is van, meg gyakorlata.

Szerintem csak akkor mondj fel, ha a párod biztosítani tudja a hátteret arra, hogy esetleg fél évig is munkát keresel. De addig meg kiesel a munkából és a későbbi gyed idődet fogja csökkenteni...

2010. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

hát igen, dilemma mindenképp. szerencsére meg tudnánk élni egy fizetésből.


csak már idegileg nem bírom, egész nap csak a gyakorikerdeseket nézem. mert nem kapok még feladatot sem. lehet, hogy azt mondjátok, hogy ez legyen a legnagyobb bajom. de a semmittevés ezerszer idegörlőbb, mint a folyamatos munka. vagy egy éve a gépet nézem és ülök a seggemen. (mert közben a jelenlétet meg szigorúan veszik)

2010. aug. 5. 11:46
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen nagyon jól megfogalmazta a válaszoló én csak azért nem irtam ennyire lelkesen mert nem akartam beléd beszélni hogy akár rögtön újra terhes lehetsz hiszen akkor csak a kiábrándultság van...


mindenképp partnerfüggő hiszen igy egy kereset kiesik és az álláskeresési tám. nem egy egetrengető összeg.


Tarts ki a másik kérdésed helyén válaszolókat meg csak szánni tudom mert nem itélkezni és rágódni kell-ene- hanem megoldást keresni de hát ez legyen az ő bajuk...


ha tönkremegy a m. helyed akkor valóban érdemes elkezdeni másfelé kacsintgatni de akár próbálkozhatnál hiányszakmákkal .... tényleg nagyon nincs adm. állás. én is recepciós voltam de nem volt állásom 2007-2008 között azért szültem 2008.ban....

2010. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
már szinte mindenre gondoltam. arra is, hogy dajkának megyek. biztos nem nagy fizetés, de babákkal egész nap. :) minden pénzt megér. persze örökké nem akarnék ott maradni, de most olyan szívesem csinálnám.
2010. aug. 5. 11:49
 16/21 anonim ***** válasza:

azt nem ajánlom:


- érzelmileg nagyon fájna hogy nem a sajátjaidat szeretgeted.

-nem bejelentett állás és bármikor kitehetnek.

ha valami történik a gyerekekkel még börtönbe is kerülhetsz én is voltam baby sitter és az "apuka" - válófélben voltak- épp a hifi állvány - tiszta üveg- szedte szét a szabadnapomon de du. felhivott hogy jöjjek haza mert nem bir a gyerekkel ... ezt is figyelembe kell venni....


semmiképp nem ajánlom....

2010. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

meggyőztetek, hogy maradjak. akkor innen fogom küldeni ezerrel az önéletrajzokat. ha meg elfogynak a szabik, max megyek fizetés nélkülire.


jó, hogy átgondoltam és nem döntöttem hirtelen. köszönöm, hogy segítettetek.


De hamarosan kiderül, hogy mi van velünk. Imádkozzatok, hogy lássuk a babát legközelebb és akkor csak egy elmélkedés volt az egész.

2010. aug. 5. 12:00
 18/21 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!!!!
2010. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
:) köszönöm
2010. aug. 5. 12:16
 20/21 anonim ***** válasza:

szia, bár már lezártátok a témát úgy látom, csak annyit akartam írni, hogy szurkolok, hogy minden rendben legyen a piciddel!!

A másik, hogy tényleg az lenne a jó, ha maradnál, és közben keresgélnél.Én is több hónapig kerestem munkát, bármilyet, óvodapedagógus végzettségem van, de se dajkának, se bébiszitternek, se bolti eladónak, se adminisztrátornak, se call centeresnek, semminek sem vettek föl...aztán kiderült, hogy jön a pici, így abba is hagytam a munka keresést...tényleg nehéz munkát találni, jó kapcsolat kell hozzá manapság.

Szóval drukkolok nektek:)

2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!