Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy nincs már meg a...

Lehet, hogy nincs már meg a babám. Munkahely váltáson gondolkodom, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
az előbb tettem föl egy kérdést a karrier témakörben. most titeket is megkérdezlek, hátha jobban megértetek.
2010. aug. 5. 11:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Íme a kérdésem:


Szerintetek könnyen találok majd munkát?



Most egy képzettségemnek nem megfelelő munkát végzek. (túlképzett vagyok)

szeretnék váltani, mert nagyon rossz a helyzet.


már próbálkozom egy ideje, de nagyon nehéz megoldani az állásinterjúkat és mivel még megvan ez a helyem, kicsit el is lustultam a keresésben.


most arra gondoltam, hogy fölmondanék és nekiállnék az intenzív munkakeresésnek. (itt tényleg nincs semmi perspektívám)


főként adminisztratív munkákat keresek majd, egyetemi végzettséggel. számítógéphez felhasználói szinten elég jól értek. (és egy-egy különlegesebb programhoz is konyítok, pl. photoshop, acces, CAD-es programok)

nyelvtudásom alapszintű angol, de ezt mindenképp fejleszteni szeretném


mit gondoltok, sikerülni fog pár hónap alatt munkába állnom?

ti megkockáztatnátok a felmondást? (az a baj, ha ezt nem teszem meg, akkor már látom előre, hogy csak marad a szenvedés itt. ezen pedig szeretnék túllépni)

2010. aug. 5. 11:23
 2/21 anonim ***** válasza:

hogy hogy nincs már meg a babám?


ok. üzlet és pénzügyek/karrier de melyik a Te kérdésed?

2010. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

annyit fűznék még hozzá, hogy nem szeretem a helyem, eddig csak azért maradtam, mert próbálkoztunk.


most lehet, hogy probléma van és a kialvatlan éjszaka alatt végiggondoltam az életem. váltanom kell egy biztos helyre.


még nem biztos, hogy baj van, de kérlek, ettől függetlenül segítsetek nekem a döntésben.

2010. aug. 5. 11:25
 4/21 A kérdező kommentje:

múltkor még látták a petezsákot, most pedig már nem :(


visszahívtak pár nap múlva, de ez alatt az éjszaka alatt végig gondoltam a legrosszabbat is.

2010. aug. 5. 11:27
 5/21 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


ez a kérdésem. és egyáltalán nem biztatnak...

2010. aug. 5. 11:28
 6/21 anonim ***** válasza:

semmiképp se mondj fel mert igy megszakad a munkaviszonyod de ha nem mondasz fel és közben keresgélsz de esetleg nem találsz akkor se esel két szék közül a padlóra ...


szerintem .


de a babás részét még mindig nem értem.. ha babát szeretnél szerintem ne most keresgélj .. inkább húzd ki egy darabig és amig otthon vagy a cseppel addig tanulhatsz tovább vagy fejlesztheted a nyelvet.

2010. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Sajnálom ..


szerintem maradj és próbálkozzatok és keress állást.

valamelyik be fog jönni vagy újra kisbabát vársz és akkor már nem számit a pár hónap lesz időd a magad fejlesztésére is vagy bejön egy jó állás és tudsz dolgozni még pár évet közben próbálkozhattok..


én nem váltanék.

2010. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha most 3 hónap kihagyás, utána próbálkozás következik, akkor nem biztos, hogy kihúzza a cég.

Nekem ebben a helyzetben fontos lenne egy biztos hely.

2010. aug. 5. 11:31
 9/21 anonim ***** válasza:

biztos én vagyok az értetlen de mi az hogy "kihúzza a cég"?


tönkremegy a munkahelyed?

bocsánat de nem világos...

2010. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy próbálod beleképzelni magad.


az eredeti kérdésemen csak csámcsognak, hogy mibe köthetnének bele.

2010. aug. 5. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!