Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a vérteszt...

Szerintetek ez a vérteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Screenshot_2020-08-11-01-55-31-773_com.android.chrome.jpg

2020. aug. 11. 02:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagyok ostoba csak megkérdeztem hogy milyen betegség miatt nem választodik ki, bocsánat nem szerettem volna hülyének kinézni :D


Kicsit megcáfollak kedves utolsó előtti nem azt mondtam hogy akinek rendszeresen fáj az terhes. Úgy értettem akinek soha nem fájt most meg hirtelen igen. Köszönöm hogy válaszoltatok♥️

2020. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim ***** válasza:
19%
Mostmár kezd idegesíteni hogy mindenkit lepontoztok komolyan ezt miért kell? Igen ezeket a hormonok okozzák nem arra értettem hogy aki mindig is fejfájós volt az terhes az tényleg marhaság. De akinek soha életbe nem fájt a feje és mellnövekedés derékfájás mellett is előjön a fejfájás az bizony a hormonok semmi más. Rengeteg helyen olvastam és aki járt biológia órára az tudja ennek az okát. Nem kell mindenkit lepontozgatni én se csináltam ilyet mert nektek is van bőven igazatok de ebbe nem és semmi féle veszekedésnek nem szántam ezt🙂 Nem szükség erre válaszolni de ne pontozzatok le a másikat mert igenis idegesítő azt jelenti hogy számotokra ez nem hasznos pedig az, rengeteg kismama tapasztalatát olvastam el a fejfájással kapcsolatosan akik terhességük előtt fogalmuk se volt mi az a fejfájás, a tesztekhez nincs tapasztalatom de a legtöbb embernek pozitív beszámolója van róla de sajnos pár embernek nem. Tudom hogy ezt senkit nem érdekel de akkor se legyen ez a lepontozas csak egyszerűen lépjetek ki.
2020. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
24%

És nem azért idegesít a lepontozás mert 1 durcis kislány vagyok.

Azért rossz ez mert ha jön ide néhány tanácstalan nő akkor az enyémet el se fogja olvasni pedig nem írtam hülyeséget.

2020. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:
16%
Egyerteltek veled én nem pontoztalak le...
2020. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 anonim ***** válasza:
91%
Sokáig fogsz még vekengeni a semmin? Lepontoztak, lépj túl rajta, dolgozd fel, minél több kommentet írsz, annál több lepontoznk való lesz. 😊
2020. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 anonim ***** válasza:
12%
🤦🤦 Hát ne is haragudj de akik lepontoztak azok nincsenek tisztába az alapszinttel nem kell válaszolni csak hagyatok már ezzel a szar lepontozással!
2020. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:
84%

Te sem vagy épp képben az alapszinttel a kemény 18 éveddel meg a hisztiddel a pontozás miatt.

A többség itt nálad sokkalta inkább képben van, a témát meg már rég kiveséztük, de csak pörögsz rajta, más már rég elengedte volna. Végre eltűnt az agyament Boglárka, erre jössz te.🤦🏻 Ha csak nem te vagy másik profillal... Azt is kinézem belőle.

2020. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
9%

Drágám ezt nem az ujjamból szoptam ki:) én se pörgök rajta de nem tudjátok elfogadni hogy másnak is lehet igaza és nem érdekel csak tudod jönnek ide mások is és az én véleményemet nem fogják elolvasni miattatok!


Nem én vagyok Boglárka ha észre vetted volna én már korábban is írtam ide🤦 De ezt a témát hanyagoljátok már a lepontozásotokkal együtt köszi.

2020. aug. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 anonim ***** válasza:
100%

Először is te engem csak ne drágámozzál, ugyanis halistennek nem vagyok az.

Továbbá itt pont Boglárka volt az, aki nem tudta elfogadni, hogy hülyeségeket hord össze és nincs igaza, majd mikor végre eldugult, jöttél te a világmegváltó gondolataiddal, miszerint igenis a hormonok okozzák a hirtelen fejfájást, holott SENKI nem mondott olyat, hogy a hormonoknak ne lenne hozzá köze, szimplán azt próbáltuk megértetni, hogy csak azért mert valakinek el kezd fájni hirtelen a feje, még nem jelenti hogy terhes. Pont. A fejfájás korántsem számít tipikus terhességi tünetnek. A terhességi tesztek pedig bizony megbízhatóak, ennyi. Semmi többről nem volt szó.


Ja és ne aggódj, semmiről nem marad le az, aki nem olvassa el a hisztidet. :) Szerencsre előtted már jó néhány normális, alap intelligenciával rendelkező ember leírta a lényeges dolgokat, még maga a kérdező is képes volt belátni, hogy nagyon túltolta a dolgokat, minek vergődsz ezen tovább?

2020. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/117 anonim ***** válasza:
100%
Nem érti, ne is erőlködj #109 🤷‍♀️ Nyavalyog a szaros pontozáson és sorozatba írja a hisztis kommentjeit, amit aztán úgyis lepontoznak, de nem veszi észre magát. 😅
2020. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!