Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványuló terhességi teszt...

Halványuló terhességi teszt feltétlenül bajt jelezhet?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek a tesztjeim.


A legalsó hétfőn

Középső szerdán

A legfelső ma(péntek) készült.


Ez volt az utolsó tesztem,nem terveztem többet csinálni,de ez most így elkeserített. A legfelső tesztem halványodott a szerdaihoz képest,pedig azthittem ma már nagyon erős 2 csíkos lesz.

Elvileg ma vagyok pont 5 hetes.


2020. aug. 7. 05:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak a vizeleted volt más koncentrációjú. Én teszteltem egyet a 8dik héten, mert elmúltak a tünetek, nekem is halványabb lett,de nem volt semmi. Csinálj másikat ha az megnyugtat.

14 hetes kismama

2020. aug. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pozitív akkor pozitív, én is vizeletkoncentráció különbségre szavazok.
2020. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Miért kell ennyi teszt? Max. 2-t csinálnék, így már biztos, azután az orvos megerősítését várnám.

Ne tesztelgess annyit. Aztán kifogsz egy hibásat és jön a pánik.

2020. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos rosszat jelentett :(
2020. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


A 21.dpo-s a mai...

Határozottan halványult. :( A vizeletsugaras az tegnap délutáni.

2020. aug. 8. 07:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a tesztelgetést. Friss teszteket megszáradtakhoz hasonlítgatni amúgy sincs értelme. Mind pozitív. Majd az orvos megerősíti a dolgokat,addig meg csak magadat stresszeled, az pedig a babának sem jó.
2020. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még az összes vizeletes teszt 1 kalap szar. Nem érdemes drágát venni de még olcsót se mert kb a 80% fals eredményt mutat hiába csinálod te a legjobban
2020. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül Kérdező?
aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!