Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nagyon száraz és...

Másnak is nagyon száraz és viszket a bőre a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hiába kenem, ilyen-olyan krémekkel, folyamatosan viszket, és úgy vakarózok, mintha bolhás lennék. Nagyon rossz! Mit lehetne tenni? 11 hetes km
2010. júl. 29. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, de elmúlt pár hét alatt. Pontosan nem emlékszem, de talán a 20.hétig olyan voltam, mint a rühes kutya :S
2010. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azért emlisd meg az orvosnak,nálam mikor nagyon vakaroztam akor a vérképemen rossz volt a májfunkció.
2010. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 11 hetes vagyok, és mindig nagyon zsíros volt az arcbőröm, de most egy hete nem tudom mivel kenni, olyan száraz..
2010. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En 14+4 hetes vagyok, es en is eszrevettem. Emellett nagyon erzekeny is a borom, ha megvakarom pl a labam, utana nagyon faj, olyan ego erzes. Pedig nem vakarom le rola a bort. Ugy latszik ezzel jar. :)
2010. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak Titeket elkeseríteni, de én 32 hetes vagyok, és még mindig ugyanúgy viszket, mint az elején.Nekem nem lett jobb.Pedig minden nap kenem magam.A cicimet és a hasamat babaolajjal, a fenekemet, combomat, lábamat pedig bőrfeszesítő testápolóval.Ilyen szempontból semmit nem ér.De van egy előnye is: nincs egy csíkom se.De ha nagyon zavar, mondd el az orvosnak.Ha kóros a viszketés, az lehet epepangás jele, tényleg összefügghet a májfunkcióval.Az jó kérdés, hogy meddig számít ez normálisnak..nem tudom.Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni a kenegetésen kívül.
2010. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 32 hetes vagyok...de állandóan kennem kell magam, mert szétszárad a bőröm:) Ne aggódj ez normális..
2010. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Lanolinos Gabi krém segített,és azt mondják,hogy a lanolinos tusfürdővel kombinálva még jobb.Én csak a krémet használtam.
2010. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok én is BABA testápolót használok tényleg nagyon jó rá.
2010. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ez valóban ezzel jár. :) De azért az orvosomnak megemlítem mindenképp!
2010. júl. 30. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!