Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vizsgálat. Nem kellett...

Első vizsgálat. Nem kellett volna több dolgot néznie?

Figyelt kérdés

Csak egy rákszűrést és uh-t csinált. Az uh-n látták a babát, volt szívhangja is. 6 hetesen


De ennyi, nem küldött el semmilyen vizsgálatra,(pl. várvételre gondolok) nem kérdezett semmit. csak annyit mondott, hogy szedjek vitamint.


nektek is csak ennyi volt?


2010. júl. 29. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Védőnőhöz nem küld senki, oda neked kell menned. Derítsd ki netről, h hova tartozol, vagy kérdezz egy szomszéd kisgyerest, mert az ő körzetébe fogsz Te is tartozni.Védőnő ad majd kiskönyvet, meg csinál pár bűvkört a terhesség során. :DDD

ŰAz első vizsgálat mindig csak UH és rákszűrés (ill. szűrés nekem mindkettőnél már a babaprojektkor megvolt).

Teljes vérkép és vizelet majd csak később van. Az elején csak a malmozás megy, hogy tapadjon szépen és nőjön. Mi magánba jártunk, úh mi láttuk 2 hetenként a babákat UH-n. :DDD

2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem is 6 hetesen csinálta az első hüvelyi ultrahangot. Szívhangot se nézett még. Mondta hogy öt hét múlva menjek vissza ismét. Közben elmentem a 7. héten védőnői tanácsadásra, hogy legyen már meg időközben a kiskönyvem. Most várom hogy elteljen még három hét, és menjek, halljam a kicsi szívverését.

Amúgy biztos azért nem küldözgetnek előbb semerre sem, mert nagy a vetélések száma a 12. hétig...

2010. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 6hetesen mondták biztosra hogy baba van.Akkor kellett mennem védőnőhöz is.Megírta a szükséges papírokat és kaptam énis kismamáknak szóló olvasnivalót ami nagyon hasznos tud lenni.Akkor kaptam egy eseménynaptárat is ahova le van írva mikor hova kell majd menni és mit kell vinni.Ezis jól jön.Ha voltál uh.n és megmonták hogy oké minden és van papírod is róla akkor mehetsz védőnőhöz.Legalábbis nálunk így megy.Egyátalán nem kell megvárni a 12hetet.12hétig túl voltam a fogorvoson.a háziorvoson,az ekg-n és a vérvételen.De ne felejtsd el amikor mész védőnőhöz pisit vigyél.Azt majd kell mindíg mert ő azt mindig megvizsgálja.Én csak ezeket tudom mondani saját tapasztalatból:16hetes kismami
2010. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!