Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vizsgálat. Nem kellett...

Első vizsgálat. Nem kellett volna több dolgot néznie?

Figyelt kérdés

Csak egy rákszűrést és uh-t csinált. Az uh-n látták a babát, volt szívhangja is. 6 hetesen


De ennyi, nem küldött el semmilyen vizsgálatra,(pl. várvételre gondolok) nem kérdezett semmit. csak annyit mondott, hogy szedjek vitamint.


nektek is csak ennyi volt?


2010. júl. 29. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen ... engem az első babával is csak a 11.héten kellett vérvételre mennem.

kiskönyvet is akkor kaptam semmi vigyázz magadra és szedj vitamint.

2010. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag akkor úgy vannak vele, hogy 12. hétig még bármi történhet... és ezért nem vizsgálgatnak túlzottan
2010. júl. 29. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ennyi volt. UH és azt mondta, ha minden rendben, akkor legközelebb a 12. héten menjek. Kicsit nekem is távolinak tűnik, de gondolom ez így működik. De mivel én kíváncsi vagyok, hogy hogy fejlődik, ezért időnként elmegyek magán UH-ra. Már volt 2 vetélésem és csak akkor vagyok nyugodt, ha látom, hogy fejlődik.
2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem is kell, hogy mást csináljon a 9-12. hét között szokás a vérvétel, stb. :)
2010. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értem. nem tudtam, hogy ilyen. hosszas kikérdezésre számítottam, meg terhes kiskönyv... tényleg kiskönyvet is 12.hét után adnak?
2010. júl. 29. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:

igen. addig csak a véreredmény van amit be kell irni az nem nagy regisztrációt igényel és mivel gyakori a terhesség megszakadása- nem ijesztgetlek....-

ezért nem szúrkálnak feleslegesen idő elött és nincs is felesleges papirmunka a védőnőnek se

2010. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát, igen. értem, hogy ezért. azért remélem a legjobbakat. bárcsak már szeptember közepe lenne... akkor töltöm a 12-t
2010. júl. 29. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Én elmentem a védőnőhöz már korábban, kb. 9hetesen és kiállították a kiskönyvet és sok mindent elmondott, hogy milyen vizsgálatokra számíthatok a terhesség alatt, valamint sok hasznos olvasnivalót is kismamáknak. És én kértem egy vérképellenőrzést is 8 hetesen.

Mondjuk én protekciós vagyok....de lehet ha kifejezetten kéred e is megcsinálják.

Nekem jó volt, hogy már az elején tisztában voltam sok mindennel.

2010. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt csak, vérvétel a 12 héten, de a védőnőhöz én is elmentem az elsővel 7 hetesen, a másodikkal 9 hetesen, ott kaptam kiskönyvet és sokmindent elmondott meg kérdezhettem is ami eszembe jutott. Itt szeretik is a védőnők, ha időben megy a kismama hozzájuk egyrészt a sok papírmunka miatt (én mindkettővel háromnegyed órát ültem benn mire mindent bevezetett mindenhova), másrészt sokat segíthetnek főleg az első babás anyukáknak.
2010. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a védőnőhöz nem az orvos fog küldeni? őszintén: fogalmam sincs pl. helyileg hova kell mennem
2010. júl. 29. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!