Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha annyira alacsony a vérnyomá...

Ha annyira alacsony a vérnyomásom koffein nélkül, hogy szinte elájulok, fogyaszthatok koffeint?

Figyelt kérdés

Terhesség előtt napi 3-4 kávét ittam, most inkább napi fél liter kólát, vagy 1 liter fekete vagy zöld teát. De ha semmit nem veszek magamhoz nagyon rosszul vagyok.

Nem a rászokástól vagyok ilyen punnyadt, mielőtt valaki ezzel jönne, 25 éves koromban kezdtem napi 1 helyett 3-4 -et inni, és onnan érzem úgy, hogy élek... A sport se segít, utána kicsit jobb kb. 1 óráig, aztán ugyanaz. Volt, hogy annyira alacsony volt, hogy kidőltem, mikor magamhoz tértem, és meg tudtam mérni, akkor volt 90/70. Csak izgulok hogy mivel ártok jobban a babának, a koffeinnel, vagy azzal, hogy nincs vérkeringésem.

32N


2020. ápr. 29. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kávé nélkül 70/50 volt a vérnyomásom. Mindig is inkább alacsony volt, de mikor ezt meglátta a védőnő először megkérdezte jól vagyok-e, nem-e szédülök majd kérdezte hogy iszom-e kávét,amire én büszkén mondtam hogy hát nem iszom, kötelezővé tette a napi 1 kávét.

Szóval nekem kávé nélkül extra alacsony. Terhesség előtt napi 2 kávét ittam, pozi teszt után csökkentettem napi 1-re.

2020. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A koffwin szívritmuszavart okoz. Mostohaapám 6 energiaitalt megivott, és elájult. Aht ajánlom, hogy beszéld meg ezt a védőnővel/háziorvosoddal. Valószínűleg vashiányos lehetsz. A rosszullét részben emiatt, részben az elvonási tünetek miatt van. Lassan kezd el csökkenteni a napi bevitt adagot. A koffein kis mértékben nagyon egészséges, de ha egyszer rászoksz, olyan, mintha nélküle nem is tudnál élni. Ez nem a gyerekről szól, hanem rólad. A te felelősséged, a te döntésed...
2020. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!