Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismamik hogy vagytok...

19 hetes kismamik hogy vagytok, faj-e valamitek?

Figyelt kérdés
Nekem neha enyhen fajdogal a hasam hol jobbrol, hol balrol, gondolom mert nevekszik, maskepp nagyon jol erzem magam.
2010. júl. 28. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 19+2hetes vagyok, nagyon jól érzem magam, sokat mozog a kislányom, szinte egész nap érzem, minden órában. :) A hasam nem fáj, néha-néha érzek egy kis húzódást, meg amikor a bal felemről, vagy jobb felemről fordulok át, akkor bizony húzódik a pocakom. :) Mikorra vagy kiírva?
2010. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is így vagyok és meg is kérdeztem, hogy ez normális-e és azt a választ kaptam, hogy ez a méh növekedése miatt van, úgyhogy ne aggódjak :)))


Szóval szerintem, ha nagyon aggaszt, kérdezz rá, de ez normális.


Üdv, 19 hetes kismama


Ui. Állítólag akkor kell aggódni, ha kifejezetten görcsöl (de ha csak fájdogál, erre még ne is gondolj)

2010. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem gorcsol, inkabb huzodik.Nekem is kislanyom lesz de inkabb este mozog tobbet, amikor lefekszem, nappal meg, amikor eszem.

Elso valaszolonak december 22-re vagyok kiirva.

Koszi a valaszokat es jo babavarast!

2010. júl. 28. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Állítólag a legtöbb decemberi baba kislány lesz. Mikor mentem a genetikai uh-ra, a doki azt mondta, hogy eddig 3fiús anyukával találkozott a többinek leányzója születik. Nem is csodálkozott, hogy nálam is kislányt látott. :D Én december 20-ra várom. :)
2010. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én december 19re várom a KISLÁNYOMAT! Általában jól vagyok, de minden este 7kor hányok. Ezt már nagyon unom. Jó lenne ha abbamaradna.
2010. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!