Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szabad mükörmöt épiteni?

Terhesen szabad mükörmöt épiteni?

Figyelt kérdés
most kezdeném a szakmát és 8 hetes terhes vagyok, zseléssel foglalkoznék, nem károsithatja a babaát az uv fény? ragasztószag? valami infó van erről?
2010. júl. 28. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is csinálom semmi bajod nem lesz.
2010. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Én is körmözök, bár már nem pénzkeresés céljából.

Ha nem tapadsz rá valamelyik üvegcsére egész napra, és szívod be a "gőzét" akkor semmi bajod nem lesz! ;)

Viccet félretéve: babóca bent van, jó helyen, semmi baja nem lesz.

A lámpa effektíve kevés UV-t bocsájt ki.

Nekem a zselém teteje megkötött, mert rásütött a nap 2 percig.. Szal ha kimész napozni valahova, több UV éri a pocakod, mint munka közben egész nap.

Ragasztóval is csak annyit vigyázz, ne legyen a kezed csuklóig olyan.;) De gondolom tanultad már a szakmát.

Jó munkát és boldog babavárást! :)

2010. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A porra figyelj, szerintem az sehogy sem tesz jót. És porcelánozni ne porcelánozz a liquid miatt! De az uv fénx biztos nem kárositja:)!


Gratulálok nektek!:) Üdv 29 heteske

2010. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én terhesen voltam az egyih hugom viszgáján(mind akető körmös, oktató)

Amúgy végig volt és most is van körmöm.

ha nem porcizol, nem lesz gond.

2010. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én körmösöm is dolgozott terhessen az utolsó hétig. Reszelésnél maszkot vett, de semmi különös.
2010. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyel maszkot a por miatt amikor reszelsz, (amit egyebkent szerintem amugy is kene) es akkor semmi nem lesz. Max meg annyi hogy ha van ra lehetoseged akkor nyiss ablakot hogy menjen be a friss levego. Nem lesz semmi baja a babonak!


Szep babavarast! :)


14+1h km

2010. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
reszelésnél maszkot, és porcelánnak van az a ( nekem jó szagú) de nagyon mérgező löttye. azt hanyagold. és más baj nem lehe:) sok sikert és jó pocakosodást.
2010. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!