Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A műkörmösnél készített...

A műkörmösnél készített műkörmöt lehet felrakatni terhesen?

Figyelt kérdés
24hetes kismama vagyok! Szeretnék mükörmöt mig meg nem születik a baba utánna ugyse lehet! amiböl készitik a müköröt a mükörmösnél abba van olyan anyag mi árthat a babának?
2007. dec. 13. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem is van, és lesz utána is, mer a sajátom iszonyat gyenge.

Javaslom, ne tippet kérj, azt ragasztják, bár ez sem árt, de nem a legjobb megoldás.

Kérj zselét, az szagtalan mikor felteszik és lélegzik alatta a köröm, teljesen természetes.

Vagy porcelánt, az is ilyen, csak állati büdös, mikor csinálják.

TEhát én a saját körmre épített zselét javaslom.

2007. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem a műköröm ártalmas, hanem (főleg korai terhességi időben, amin te már túl vagy) azok a szagok, vegyszerek, aminek a gőzét belélegezheted, mialatt készül a körmöd. Azt javaslom, hogy beszéld meg egy műkörmössel (mindenképp olyat keress akit valamelyik ismerősöd ajánl, és megbízhatónak vél) és biztos talál neked olyan megoldást, hogy szép legyen a körmöd, és ne kelljen túl sok káros anyagot belélegezned. További boldog terhességet és egészséges babát!
2007. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A vegyszerek belélegzése káros csak, arra vigyázz. Meg arra számíts, hogy szülésnél leszedetik, mert a köröm színének állapotát is nézik, azon látszik leghamarabb, ha baj van. Jó babavárást!
2007. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!