Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberi lesz a kisbabánk,...

Decemberi lesz a kisbabánk, ha ne adj isten pont látogatási tilalom lesz, akkor a férjem be sem jöhet majd a szülésre? Székesfehérváron fogok szülni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tavaly decemberben szültem Debrecenben h1n1 látogatási tilalom kellős közepén. Szüléskor végig benn lehetett velem a férjem, sőt ki-be járhatott, de másnap reggel már nem nézhette meg a kisfiát, csak én mehettem ki hozzá a szülőszobából, aztán már az osztályra sem jöhetett fel, csak mikor vitt minket haza. Nekünk akkor azt mondták, h az teljesen egyértelmű, hogy a szülésre bármi is van a Klinikán benn lehet az apuka, ja és nem volt fogadott orvosom.
2010. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

tegnap 17.31es vagyok: dec.10re uh szerint, menzi alapján 12ére vagyok kiírva.

Szép babavárást kívánok neked! :)

2010. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki calici miatt a férjem nélkül szültem. Szerintem ilyenkor nem számít, hogy van-e fogadott orvos vagy nincs. Nekünk volt, végig együtt jártunk hozzá, és nagyon jóban van a férjemmel is, mégsem tudta megengedni, hogy bejöjjön a szülésre. Pedig a szülésznő előtte mondta, hogy hátha megengedi a doki, mert rendes, ráadásul vasárnap lesz, nem is lesznek bent annyian (indított szülés volt), a doki mégis azt mondta, hogy ha kapnak egy ÁNTSZ ellenőrzést épp akkor, bezárathatják az egész kórházat. Szóval nem a fogadott orvoson múlik.
2010. júl. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A Calici vírus az a hányás/hasmenéses vírus ugye? A fiam minden decemberben elkapja, de két nap alatt túl van rajta, remélem, hogy az idén kimarad belőle. :( És abban is bízom, hogy megússzuk a látogatási tilalmat is. Nem is tudom, hogy csinálnám végig a férjem nélkül. A kislányunkkal is sokat szenvedtem, olyan jó volt, hogy volt kihez szólnom, és az egész napot bent töltötte velem a szülőszobában. Mindenkinek boldog babavárást kívánok, gondtalan terhességet! :) Az anyuciknak pedig sok boldogságot, jó babázást! :))))
2010. júl. 27. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!