Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberi lesz a kisbabánk,...

Decemberi lesz a kisbabánk, ha ne adj isten pont látogatási tilalom lesz, akkor a férjem be sem jöhet majd a szülésre? Székesfehérváron fogok szülni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülésre bemehet a férjed, a látogatokra vonatkozik a tilalom. Én is dec.ben szülök. Mikorra vagy kiírva?
2010. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaaa és Szfváron. :)
2010. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! én tavaly decemberben szültem, akkor nagyon komoly H1N1 tilalom volt. A férjem nem jöhetett be, mert császár volt, sajnos. De a sima szüléseknél benn lehettek, ha az apuka be volt oltva. Látogatás titokban, inkább nővérfüggő volt. De persze szobában soha!! Csak a folyosón,vagy az aulában. :(
2010. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Remélem, hogy tényleg beengedik majd a férjemet....

Sajna nincs fogadott dokim, így attól félek, hogy csak majd azok az apukák mehetnek be, akiknek van orvosuk. :( Én uh szerint december 18-ra, a mensim szerint 20-ra vagyok kiírva. :) És te?

2010. júl. 25. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk látogatási tilalom volt, akkor még a "sima" influenza miatt. Férjem bejöhetett szülni is, aztán mindennap fürdetni. De utána mennie kellett. :(
2010. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is be lehett menni a szülésre az influenza ellenére, viszont én calici - tilalom alatt szültem, na akkor nem jöhetett be. Laptoppal voltam a szülőszobán, Apuka pedig otthonról, skype-on volt online végig. :)
2010. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Két éve szültem decemberben, akkor kalici miatt volt tilalom a kórházban. Szülni bejöhettek az apukák, de utána látogatni már nem. Bp.
2010. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tavaly decemberben szültem. A nőgyógyászaton látogatási tilalom volt, H1N1 fertőzött nő miatt.

Mi még a folyosóra sem mehettünk ki, látogatók meg be...

Szülni védőmaszkban mentem, a férjem nem jöhetett be:(

Viszont utána amikor toltak ki a szülészeti folyosóról, akkor ott megnézhette a babát.

2010. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Remélem azért mert nincs fogadott orvosunk, még bejöhat apaci. :) A kislányom születésénél ott volt, akkor sem volt dokint, nagyon nagyon rendesek voltak, kivéve egy szülésznőt, de ő haza is ment, mert vége lett a műszaknak. :) Sok boldogságot, jó egészséget kívánok! :)
2010. júl. 26. 07:15
 10/14 A kérdező kommentje:
na lányok ezt jól megírtam, remélem eltudjátok olvasni, még korán van :D
2010. júl. 26. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!