Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig nem pánikoltam, most...

Eddig nem pánikoltam, most se, de kezd bosszantani ez a helyzet, ami kialakulóban van. Mi lesz így a vizsgálatokkal?

Figyelt kérdés

Jelenleg azon stresszelek, hogy beengedik-e majd a szívhangot meghallgatni az első babánknál szerdán, vagy majd levideózom, de úgy meg nyilván nem olyan, mint élőben hallani először ilyet. Persze, tudom, hogy nem véletlenek a korlátozások, és igazából, ha tehetném be sem mennék, csak a nagyon fontos dolgok miatt, nehogy elkapjam ezt a csodát, de annyi helyre kell menni az első trimeszterben is már...

Ki mit gondol erről a helyzetről?


2020. márc. 16. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, ne keseredjetek el! Persze mindannyiunk boldog gondtalan babavárást akart, de ez sajnos nem mindig lehetséges. Minden kornak megvolt a maga baja, veszélye, nekünk most ezzel kell együttélni.
2020. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel kaptam SMS-t a helytől, ahova mentem volna holnap, hogy határozatlan időre bezárnak... És így ne stresszeljen a kismama... :/ Azt sem tudom, hogy minden rendben van-e a picivel, jó helyen van-e.
2020. márc. 17. 10:07
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, nagyon frusztráló lehet. Nekem anyukám jutott eszembe, aki a 80-as 90-es években volt terhes, és mondta, hogy a kórházban ahol járt, nem csináltak ultrahangot, szóval ő sem tudta mi zajlik pontosan benne. Tudom ez nem vígasztal, engem se vígasztalt, mikor kiderült, hogy Angliában csak 2 ultrahang van a 12. héten és a 20.-on.


Tudsz egyébként venni szívhang figyelőt nem tudom mikortól lehet használni, de érdemes utána olvasni.

2020. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam uh-n, 10 hetes vagyok, voltak bajok, ezrt kellett mennem. Az álam esett le, mikor az egyik hölgyike 3 azaz három kisérőjével vonult be az uh ra.....
2020. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tegnap kaptam az emailt, szerencsére mehetek uh-ra, azt nem függesztették fel, de a magánrendelést igen, úgyhogy gondolom az eredményt majd emailben küldöm el doktornőnek.
2020. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére máshova el tudtam menni, minden rendben, amit most látnak. Ma vagyok 8 hetes, méretre is jó, jó helyen is van, kicsi szíve is ver. Megnyugodtam, most a 12. heti helyszínét kell kitalálni, ahol PrenaTeszt is van, és reménykedem, hogy 1 hónap alatt enyhül ez a dili.
2020. márc. 21. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!