Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig nem pánikoltam, most...

Eddig nem pánikoltam, most se, de kezd bosszantani ez a helyzet, ami kialakulóban van. Mi lesz így a vizsgálatokkal?

Figyelt kérdés

Jelenleg azon stresszelek, hogy beengedik-e majd a szívhangot meghallgatni az első babánknál szerdán, vagy majd levideózom, de úgy meg nyilván nem olyan, mint élőben hallani először ilyet. Persze, tudom, hogy nem véletlenek a korlátozások, és igazából, ha tehetném be sem mennék, csak a nagyon fontos dolgok miatt, nehogy elkapjam ezt a csodát, de annyi helyre kell menni az első trimeszterben is már...

Ki mit gondol erről a helyzetről?


2020. márc. 16. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én felhívnám az orvost, hogy mi a teendő. Sok helyen olvastam, hogy a havi vizsgálatokat eltolják, szóban megkérdezi a doki, hogy van-e panasz. Ha nem fáj semmi, nem vérzel, akkor ráér a vizsgálat. A helyedben utána kérdeznék. Én biztos nem mennék el "fölöslegesen". Ha nincs panaszom, nem fáj semmi akkor várhat egy picit ez az egész.
2020. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Sajnálom, de valószínűleg nem fogják beengedni. A haldoklókhoz sem lehet bemenni csak úgy, maximum pár percre engedéllyel. “Ezért” nem fogják beengedni. Üdv, egy ápoló. Sajnálom :(
2020. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Hát én azt gondolom, hogy ennek kell most a dolgokat alárendelni. Én 2 hét múlva megyek 12. heti ultrahangra, nyilvánvalóan nem fog velem jönni a párom. Nem szomorkodunk emiatt, látja még majd eleget, az a fontos, hogy mindenki biztonságban legyen, ezek, már bocs, de ebben a helyzetben luxusproblémák. Szívhangot hallgatni sem volt ott, megnézte az uh-felvételen, azon rajta volt az ütem, eléggé megható volt ám az is.
2020. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: ez lesz a legelső vizsgálat szerdán, tehát sajnos muszáj mennem, mert semmit nem tudok, van-e színhang, minden rendben van-e, stb. :/ utána meg majd meglátjuk, de a 12. heti genetikai is kelleni fog mindenképp, ezeket nem hagyom ki, de mondjuk egy fogorvosi vizsgálatra nem szívesen mennék most el.
2020. márc. 16. 10:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

En a mult penteki terhesgondozast mar kihagytam, nyilvan ugy hogy semmi panaszom nem volt :)

Apripis 10.en esedekes a kovetkeo uh. Remelem a parom velem johet, bar ketlem hogy addigra megoldodik a helyzet.

Egyebkent nekem a vedono is azt tanacsolta hogy amit lehet azt hagyjam ki inkabb, ha nincs panasz.

17 hkm

2020. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten csak azokat engedték be a kórhàzba akik vizsgàlatra mentek. Párom kint várt a parkolóban. Vizsgàlatot nem mondok le.
2020. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma konkrétan kint várt az utcán a férjem.

Még a váróba bekísért, leült a sarokban míg intézkedtem, de kiment, mert pl az időpont foglalásokat is csak telefonon lehet intézni, tök üres volt a váró mert csak sürgős és halaszthatatlan eseteket vizsgálnak.

2020. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2 hét múlva lesz az esedékes 30. Heti kötelező ultrahangom, de még az se biztos, hogy megcsinálják..


Fogalmam sincs mi lesz, de elég szomorú a helyzet :(

2020. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek a 12. heti kombinált szűrést megcsinálják magánrendelőben? Nyilván holnap felhívom őket, csak már tiszta ideg vagyok! Azt hittem boldog babavárás lesz, de ehelyett csak stressz és bizonytalanság :(
2020. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Én is jovoheten megyek az első uh rá. Most vagyok 5 hetes ha minden igaz. Maganrendelobe megyek. Vérvétel 9- 10 hétig ráér azt mondta az orvosom. Férjem valószínű nem tud velem jönni mert a másik két iskolás gyermekükkel kell lennie 😔 hála a vírusnak. Kitartás nektek is és mindenkinek 🥰😊
2020. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!