Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a helyzet ha meleg fürdőre...

Mi a helyzet ha meleg fürdőre nem enyhül a josló fájás, de azóta se erősödik, járt így valaki?

Figyelt kérdés

Akkor most ez lehet nem josló? Rendszert nem vélek felfedezni benne, illetve alhasi görcs és a huvelyemben érzek tompa nyomást. Másnál volt ilyen?


Tudom bármi lehet, mivel 39.het, csak kíváncsi vagyok más tapasztalataira. 3


2019. szept. 23. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így indult be, egész nap ugyanezek a "jóslók", éjjel 2kor nekiálltam vérezni, (nem fojt el a magzatviz, se semmi, egyből tágulásos vérzés jelentkezett) úgyhogy rohantunk kórházba, és hát ott rendszereződtek a fájások 10 percesre, majd kis rásegítéssel már indult is a szülés. 39+1re lett meg a fiam :)


Én azt mondom, pakolgass össze szépen, fürödj meg, ha úgy van szőrteleníts is (nekem mákom volt, mert véletlen pont aznap sikerült, és irtózom a száraz borotválástól ami a kórházban nálunk protokoll), meg pihenj, egyél egy jót.


Viszont ha aggasztóan fájdogál stb azért hívd fel az orvosod, mert barátnőm is így volt, semmi rendszeres fájás, napokig erős"jósló", aztán kiderült hogy azért fáj neki mert a baba összetekeredett a köldökzsinórral és sürgösségi császár lett a vége.

2019. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ejjel indult, reggelre leallt, par nap mulva indult ujra, onnan meg 26 ora volt, mire megszuletett, de ha tobbedik baba, akkor ez akar hetekig is eltarthat napi tobb oran at.
2019. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rendszertelen fájásaim voltak, zuhanyoztam, de nem történt semmi, nem is múlt el, de nem is rendszereződött, de már tudtam, hogy ez az. Végig vártam, hogy rendszeres legyen, de nem lett az, majd bementünk a kórházba és rá 3 órára megszültem, viszont a fájások még a végén sem volzak rendszeresek. 7-10-5-2 perces, így köttek. Nagyon rossz volt, mert nem tudtam felkészülni, hogy mikor fog jönni a következő.

Az első szülésemnél nem ígyvolt, ott 10-7-5-2-1 percesek voltak, mp-re pontosan jött az újabb fájás, ezt vártam a másodiknál is, de még jó hogy nem vártam, és mégis csak bementünk.

2019. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!