Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez josló fájás lehet?

Ez josló fájás lehet?

Figyelt kérdés

38 hétben vagyok és olyan görcs érzésem van mintha (már bocsánat a kifejezésért) fosnom kellene azonnal, rohanok a wcre de semmi. Inkább a hasam alján érzem ezt, utánna elkezd helyezkedni a baba egyből. Ez josló lehet? mert nem az a tipikus mensi görcs, de ezt játszom már 2 napja.

Köszönöm a válaszokat😊


2019. szept. 20. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is előfordul de nekem a derekam fáj arra azt mondta a doki hogy ezek jósló fájások.

39 hkm

2019. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. A jóslóra jellemző, hogy csak a has alja lesz kemény, és 20 mp körüli. A rendes szülési fájásnál az egész has kemény lesz és 40-60mp hosszú.

Ezzwmel még hetekig ellehetsz. De semmi gond.

2019. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel*
2019. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
38 hetesen nekem is hasonló érzésem volt. Egyik éjjel azt gondoltam, hogy pár óra és megyünk szülni, de elgyengültek és ritkultak ezek a fájások. Most 39+1 hetes vagyok, napok óta semmi, csak nyilallásokat érzek inkább.
2019. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!