Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes anyukák milyen biztonsá...

Terhes anyukák milyen biztonsági övet használhatnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg olyat,ami a pocidról levezeti a lábadhoz az övet.Pontosan nem tudom,mert én dolgozni is,sőt szülni is kocsival mentem,magyarul az utolsó napig vezettem,és nem használtam semmi extra bizt.övet!De mindenki más!
2010. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom hogy milyen övtípusok létezhetnek. Nem értem 100%-osan a kérdést, de bármilyen övhöz van öv elterelő párna. Lehet kapni pl. a Brendonban, azzal biztonságosan használható az öv. Elvezeti úgy, hogy a babának ne essen bántódása egy esetleges balesetnél, vagy hirtelen fékezésnél.
2010. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
övterelőt használj,az elvezeti a pocidról az övet igy nem nyomódik meg a baba,kölcsönözni is lehet ha nem akarod megvenni,én is kölcsönöztem és megéri jobb a nyugalom
2010. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2010. júl. 23. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél vettem kismama övterelőt, de utáltam, nekem nem volt kényelmes. Nekem a kocsi normális biztonsági öve volt kényelmes. Így eladtam az övterelőt. Második babámat várom, simán bekötöm magamat és kész, így jó.
2010. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sima biztonsági öv veszélyeztetheti ütközés esetén a baba életét, szóval szerintem használni kell. Azt a néhány hónapot ki lehet bírni.

Amúgy a Be Safe-nek van övterelője, azt szinte minden bababoltban lehet kapni.

2010. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!