Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől hízok? Más kismama is...

Mitől hízok? Más kismama is volt így?

Figyelt kérdés
25 hkm vagyok és nem tudom mi történik. Túlsúlyos vagyok. Ami azt jelenti hogy 107 kg-vsl kezdtem a terhességem. Diétázom amit nagyon szigorúan tartok a baba miatt. De most legutóbbi méréshez képest ami 15 napja volt akkor 111kg voltam. Most hirtelen több mint 113kg lettem. Semmin nem változtattam. Mindent ugyan úgy csinálok. Nem is érzem magamon de a mérleg ezt mutatja. Nagyon picit el kezdtem vizesedni de éppen csak. 2. Babám és nem akarom hogy be fektessenek e- miatt.

2020. febr. 1. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Szoktál mozogni? Az étrend jó. Bár én éheznék, ha csak annyit ennék. Tök jó ha be tudod tartani! Szoktál minden nap sétálni? Nagyon fontos ilyenkor.
2020. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat iszom azaz igazság hogy van hogy nagyon éhes vagyok akkor inkább iszom. Heti 3-4 alkalommal sétálok úgy nagyobbakat ami azt jelenti hogy 1, 1.5 km ezen kívül majdnem minden nap de az nem nagy séta 15 perc a boltba.
2020. febr. 1. 20:57
 13/18 A kérdező kommentje:
Mielőtt terhes lettem nehéz fizikai munkát végeztem. Baromfi telepen dolgoztam. Ahogy ki derült a terhesség felfüggesztették a szerződésem veszélyeztetett terhes vagyok 10. héten véres folyásom is volt görcs kíséretében és azóta nem merek és nem is tehetem hogy emeljek vagy olyan nagyon túlzásba vigyem a dolgokat.
2020. febr. 1. 21:02
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélni kellene a védőnővel vagy a dokiról mit mozoghatsz, vagy erről már beszéltetek? Az se jó ha nem eszel mikor éhes vagy, sokan attól is híznak. Olyankor nem tudsz pár szelet puffasztott rizst enni pl? Alacsony a kalóriatartalma.
2020. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a baba meg a magzatvíz is plusz súly! attól még, hogy nem eszel többet/másképp, nőni fog a súlyod.
2020. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Kedves kérdező én igazából csak azt nem értem,anyaként ,feleségként saját magad egészségéért eddig mért nem törekedtél arra,hogy lefogyj?Nőnél a 103kg alapból iszonyú sok,nem tudom,hány éves vagy milyen magas vagy de szerintem hiába eszel már keveset a baba akkor is nől és csak több leszel.Én is azt mondom elöbb kellett volna gondolkodni és nem most aggódni,hogy mi lesz meg arra fogni,hogy nem gondoltad,hogy teehes lehetsz.Basszus nő vagy!Lehet szidni a Norbit most őt hozom fel de tök igaza van..Én terhesség alatt 14kg hiztam ami közel 75kg szültem.Most 65 vagyok a cél a 60kg.És tudjátok mért? Mert én szeretném ha késöbb a kisfiam azt mondaná,h.büszke ,hogy csinos az anyukája és nem azt,hogy a másik anyuka milyen vékony én meg...Másrészt igen is fontos,hogy a páromnak saját magamnak is tetszek.Az,hogy valaki betegségre fogja,hogy nem tud lehogyni akár cukorbetegségre,sok ismerősöm cukros és milyen fura ők vékonyak..
2020. febr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő. 130 kg ról kezdtem eredetileg fogyni. Köszönöm jól vagyok. Örülök hogy jól el vagy a pároddal. Hidd el én is. Nem mindenki érzi magát jól vékonyan. Igen 65 kg is voltam. Egy kérdést tettem fel és 1 , 2 ember aki válaszolt arra amit kérdeztem a sokból. Senkinek semmi köze hozzá hogy hogy nézek ki mert nem attól lesz valaki nő hogy 60 kgos. Már unalmas és ezek után nem fogok magyarázkodni mióta ki írtam a kérdést csak azt teszem. Köszi
2020. febr. 19. 17:26
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Szia!Nem bántani akartalak,és igazad van nem mindenki érzi jól magát vékonyan ezt is elismerem,de beláthatod nőként úgy hogy babát is vársz nagyon sok ez a súly.És azt sem hiszem,hogy ez téged nem zavar.Nálunk nővérem ducibb alkat ,őt nagyon sokszor csesztette a doki ez miatt mikor terhes volt.
2020. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!