Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől hízok? Más kismama is...

Mitől hízok? Más kismama is volt így?

Figyelt kérdés
25 hkm vagyok és nem tudom mi történik. Túlsúlyos vagyok. Ami azt jelenti hogy 107 kg-vsl kezdtem a terhességem. Diétázom amit nagyon szigorúan tartok a baba miatt. De most legutóbbi méréshez képest ami 15 napja volt akkor 111kg voltam. Most hirtelen több mint 113kg lettem. Semmin nem változtattam. Mindent ugyan úgy csinálok. Nem is érzem magamon de a mérleg ezt mutatja. Nagyon picit el kezdtem vizesedni de éppen csak. 2. Babám és nem akarom hogy be fektessenek e- miatt.

2020. febr. 1. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Mit takar hogy diétázol? Dietetikussal írass egy neked való étrendet, beszéljetek meg mindent. És mozogj sokat, sétálj a szabadban, ha hideg van akkor is, tornázz kismama tornára, youtubeon rengeteg van, de Péntek Enikő és Rubint Réka terhestornája is jó.
2020. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Biztis, hogy sokat eszel. Meg úgy eleve terhesség előtt kellett volna ezen gondolkozni.
2020. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Inzulin inrezistens vagyok és annak megfelelően eszem és sétálni szoktam. 2. Válaszolónak pedig üzenem hogy 20 kilót fogytam a nyár alatt és azt mondták már 3 éve hogy meddő vagyok és hiába próbálkozom többet nem lehetek terhes. És nem nem eszem sokat.
2020. febr. 1. 16:22
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
A vizesedés miatt is mutathat többet a mérleg.
2020. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vizesedtem sokat, rengeteg többletet csinál.
2020. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Azért vagy IR-es mert túlsúlyos vagy és az egészségtelen életmódodtól lettél az. De jó hír, hogy ha lefogysz elmúlik majd.

Leírnád mit eszel egy nap?

Van olyan hogy "túl kevés".

2020. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze. Ezért is mondtam hogy nem eszem sokat. Próbálok minél egészségesebben élni. Le szoktam a dohányzásról is. Mert komolyan gondoltam mikor el kezdtem. Pl ma tojásfehérje rántottát ettem 3 db tojásból 2 szelet sonkával. Tízóraira kekszet és natúr joghurt. Ebédre csirkemllet pirítottam zöldséget ettem hozzá paradicsomot lila hagymát jégsalátát és kígyó uborkát. Uzsonnára 1 szelet magvas kenyeret 2 pohár tejjel. Vacsira pedig a maradék csirkemellet 2 főtt zojással és 1 paradicsommal. Heti egyszer van hogy eszem sütit mert megkívánom.
2020. febr. 1. 20:25
 8/18 anonim ***** válasza:
Az IR-nél nem mindegy, hogy a lassú-gyors szénhidrátot jó időben eszed-e. Sokan itt buknak el.
2020. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem is volt gondom havonta nagyjából fél kilót híztam amire azt mondták hogy tökéletes és hogy jól csinálom amit csinálok. Ezért nem értem és gondoltam már más is volt így.
2020. febr. 1. 20:31
 10/18 A kérdező kommentje:
Én kaptam egy rakás papírt mikor ez ki derült hogy mit ehetek mikor és hogy. Hogy kismama lettem. Azt tanácsolta az orvosom hogy most míg babát várok addig egyek tápanyag dúsabban mert így nem lehet fogyókúrázni csak diétázni. Akkor védőnővel eggyeztetve kaptam mégegy rakás papírt kismama diétás fogásokkal. Ezeket eszem ezekből is azt amit szénhidrátszegényebbnem látok.
2020. febr. 1. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!