Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek ülö fürdöt csinálni?

Merjek ülö fürdöt csinálni?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok.

Terhességem alatt csak zuhanyoztam,de most nagyon fájnak az izmaim,a gerincem.

Találtam egy eredei Welnesss olajat,azt kell a fürdövizbe önteni(mentolos)

Merjem kiprobálni,vagy maradjak a zuhanyzásnál?


2008. nov. 18. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A neten utána tudsz nézni,melyik illóolajat nem lehet használni kismamaként.Maga az egyszeri és nem órákig tartó ülőfürdő nem lesz veszélyes,de ha a terhességed alatt bármi problémád is volt,akkor inkább ne kockáztass.

2008. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a dm-ben vettem kifejezetten kismamáknak készült fürdőolajat (dm saját márka), arra az van írva, hogy 36fokos lehet a víz!

Boldog babavárást: 35 hetes kismama

2008. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Milyen illoolaj?

Milyen illat?

Nekem mentolos van,azt szabad ?

2008. nov. 18. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kismamáknak a legtöbb illóolaj nem javasolt, mert beindíthatja a szülést, vérbőséget okozhat.A neten utánna tudsz nézni.
2008. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az utolso elég hatàrozott volt,igy nem fürdök...

Végül is inkàbb elkerülöm a bajt,pedig nagyon vàgyom màr egy ülöfürdöre.

De beérem a zuhanyzàssal a hàtralevö idöszakban.

2008. nov. 18. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürödj, de szerintem ne tegyél bele a vízbe az olajból.
2008. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok és én sürün fürdök.Nem tul meleg vizben,és nem sokáig.De ebben a hüvős időben már egyre jobban esik.Az illoolajakat nem ismerem,de a gyogynővény boltban biztos segitenek,hogy használhatod e.
2008. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A teshőmérsékletednek megfelelő vagy annál egy két fokkal melegebb vízben (38 C)nyugodtan fürödhetsz ha nincs kinyílva a méhszájad. Az illóolajokat - ha a terhességet megelőzően nem használtad rendszeresen - ne használd, mert alergiát is kiválthatnak vagy vérbőséget okozhatnak az alhasban. Sok kismamának kifejezetten javasolják az ülőfürdőt az ellazulás érdekében. Oldja a hát, derék fájdalmakat és a stressz is. Én veszélyeztetett terhes vagyok, de még én sem vagyok eltiltva tőle.:)
2008. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!