Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol kapható cickafark fű tea?...

Hol kapható cickafark fű tea? Mennyibe kerül kb? És cickafark fürdőt lehet venni, vagy azt házilag kell csinálni, ha igen hogyan és milyen arányban?

Figyelt kérdés
Tényleg megjön a vérzés a cickafarktól? És van maivel ezt lehet helyettesíteni?
2009. júl. 15. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Cickafark teát szinte minden gyógyszertárban árulnak, ezen kívül drogériákban, herbáriákban. Én utoljára 200 Ft-ért vettem, szóval nem drága.

Az ülőfürdő használatát illetően rajta van a csomagoláson az elkészítése.

Sajnos abban, hogy a vérzés megjön-e , érdemben nem tudok neked segíteni. :(

2009. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Vegyél cickafark tablettát, az hatásos, és nincs borzalmas íze, mert a mensihez inni kell.A fürdő felfázásra való.70 szemes, 500 ft körül van.Napi 2*2-t kell szedni,szőlőcukor és cickafark keveréke, tehát nem gyógyszer.Nekem bevált,3 hónap alatt helyreállt a mensim.

Jó egészséget!

2009. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 195 Ft-ért vettem az 50g-os tasakkal gyógyszertárban. Két hete iszom, nekem még nem jött meg tőle.

:(((( Palástfűvel keverve iszom a teáját. Áprilisban volt utoljára vérzésem.

2009. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

09:46!Ne keverd össze a palástfűvel, mert akkor nem fog hatni, simán kell inni a cickafarkot magában.Ha babát szeretnél,akkor peteérésig cickafark tea,peteérés után palástfű.De a kettőt nem tanácsos keverni,mert úgy nem tudja a szervezeted mire is iszod.De a tabletta hatásosabb szerintem.


második

2009. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 10:00! Jaj, de aranyos vagy! Kösznönöm a tippet! :-) Azért ittam így, mert nekem így mondták... De igazad lehet! Mától magában iszom! De az is lehet, hogy megnézem a gyógyszertárban a bogyót.
2009. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!