Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv.20 hetesen ha 2-szer...

Üdv.20 hetesen ha 2-szer kisfiút láttak az uh-on, lehet még kislány?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, és ma voltam a genetikai uh-on, és másodszor is kisfiút láttak. Konkrétan én is láttam a kukiját. Ezek után már ne vágyakozzak kislányra, igaz? Nagyon nehezen tudom elfogadni, hogy a kisfiamnak nem lesz hugicája /37 éves vagyok/. Volt valaki, akinek kisfiút láttak az ultrahangon és kislány lett? Látták a fütyit is?
2010. júl. 19. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha már a fütyiét is láttad akkor sztem kisfiu marad:) ha csak nem a köldökzsinórja volt.....:)
2010. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha már megvan a kukac, akkor az valószínű nem tűnik el. Mert ha kislányt mondanak, abból lehet esetleg kisfiú, vagy azért mert még fiatal és később lesz jobban látható a különbség, mert ugye jó ideig egyformák a nemi szervek, vagy esetleg ha a lábai közé elrejti a szerszámkát, de ha már biztosra látják, a kukacot, és ha tényleg nem köldökzsinór (amit azért gondolom az orvos nem néz félre) akkor az már fütyis. Sajnálom ha kislányt jobban szerettél volna, de biztos örülni foga a kisfiad az öcsinek is. Vele talán jobban el is tud majd játszani később. Lesz még egy csodás kisfiad, pont mint az első. Hidd el fogsz te ennek még nagyon örülni. Később lesz két gyönyörű nagy fiad, akik imádnak majd hazamenni az anyu főztjéért :) Nagyon boldog babavárást neked!
2010. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még te is felismerted, hogy kukaca van akkor az bizony kisfiú!
2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!