Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+4 hetesen azt modták, hogy...

14+4 hetesen azt modták, hogy kislány gyanús. Mennyi az esélye, hogy tényleg kislány?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig igaz hogy fiú vagy lány amig nicnsen megerősitve találgatni jósólni lehet kb 40-50% az aránya hogy kislányod lesz
2010. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 35 hétig mindig lányt mondtak. Akkor fiút, el se akartam hinni. Amikor a doki megmutatta, tényleg láttam, el is bőgtem magam, ott helyben.

Már majdnem mindent megvettünk akkorra. . .


A szobatársam pedig fiút várt, kislánya született. Volt nagy meglepetés, döbbenet!!!! Még nevet is csak másnapra találtak a babának.


Akkor biztos amikor megszületik...

2010. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 14. héten még semmi sem biztos, de persze lehet, hogy lány lesz, elvégre 50% esélye van rá.
2010. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20. heti genetikai ultrahang, vagy elmentek 4D-re, ami általában 10-12ezer forint.

Vagy.. ultrahang előtt eszel egy csokit vagy iszol kólát.Nekem is ezt tanácsolták miután túl voltam a 20. heti uh-n és nem mutatta meg magát. :)

Most 22 hetesek vagyunk és várunk a 28.heti ultrahangig..hátha nem lesz annyira szégyenlős :)

2010. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!