Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire merjek...

Szerintetek mennyire merjek táncolni?

Figyelt kérdés

22 hetes km leszek amikor az esküvőnk lesz 31.-én. Lesz utána lagzi is.

Merjek táncolni, vagy inkább én legyek a beszélgetős?

Eddig semmilyen panaszom nem volt.


2010. júl. 19. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól vagy, akkor miért ne táncolhatnál? Úgyis jelezni fog a tested, mikor ülj le pihenni. A vendégek meg fogják érteni.

Gratula!

2010. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos terhes voltam a Vállalkozók Bálján. Amikor elfáradtam, leültem. Pedig hidd el, volt ott keringő, rock meg minden. Nem csak tötyi-lötyiztem. A férjem jól megpörgetett.
2010. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 17hetes voltam mikor volt az esküvőnk, én is táncoltam, pedig 352. vendég volt meghívva, gondolhatjátok mire végig táncoltam az egészet.... Nagyon kifáradtam, mert délután fél kettőkor volt az esküvő, négy órakor már a sátorban voltunk, onnantól kezdve volt minden. Másnap reggel 8-ig tartott a lagzim. Semmi baj nem lett. :))
2010. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem most 3-án volt a lagzi, 26 hetes voltam. Nagyon- nagyon jól éreztem magam, végigtáncoltam, persze vacsi meg tortaevés közben nem:) Ha fáradsz,ülj le kicsit de ha kicsit is hasonlÍtunk, Te sem fogsz tudni egy helyben ücsörögni:)

Sok boldogságot!

2010. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!
2010. júl. 19. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!