Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek el merjek ma...

Szerintetek el merjek ma menni táncolni így?

Figyelt kérdés
Kortárs táncolok és egész éjszaka hasmenésem volt és rázott a hideg, most is még nagyon gyengének érzem magam, de már kicsit jobban vagyok. Nagyon nem kéne kihagynom ezt az órát, viszont fizikailag eléggé megterheli az embert egy ilyen óra. Nem tudom, hogy bevállaljam-e, vagy sem... Mivel most tanuljuk a koreográfiát, ezért fontos lenne, hogy ott legyek, viszont ha nem tudok koncentrálni, akkor a többieket akadályozom csak majd....
2011. szept. 14. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy, a pihenés az első, minden más másodlagos.
2011. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondta az első válaszoló. Annál is inkább, mert úgy is az lesz a vége, hogy rosszabbodik az állapotod és így a gyógyulás is tovább tart majd és még nagyobb lesz a kiesés, mintha egyből otthon maradtál volna.
2011. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végülis elmentem és nem lett semmi bajom, de amikor úgy éreztem, hogy nem megy, akkor kiálltam és nem csináltam, de legalább így láttam a mozdulatokat, tehát annyira nem maradtam le. Az is sokat számít, ha csak nézem...
2011. szept. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!