Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek táncolni 7 hetesen?

Merjek táncolni 7 hetesen?

Figyelt kérdés
7+5 hetes leszek szombaton. Lesz egy rendezvény, ahová hivatalos vagyok. Néptáncról van szó, elég intenzív mozgás. Szerintetek be merjem vállalni? A doki azt mondta, nyugodtan táncolhatok, de vannak kételyeim.
2010. szept. 30. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Én még ilyenkor javában futni jártam, építkeztünk, dolgoztam. Szerintem semmi bajotok nem lesz!
2010. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előre is elnézést kérek de az a vicc ugrott be :

Fiatal csajszi fölszáll a buszra és odalép egy békésen ücsörgő öregemberhez.

-Bácsikám ,átadná a helyét ,terhes vagyok .

-Jaj kislány ,ne haragudjon de nem is vettem észre magán.

-Nem hát ,mert még csak félórája,de piszkosul fáradt vagyok.

2010. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 7 hetesen hivatalosak voltunk egy esküvőre, én nem nagyon táncoltam....mondjuk hozzáteszem,hogy nem sportoltam előtte, tehát nem volt hozzászokva a szervezetem, és volt egy vetélésem is...én inkább nem kockáztattam, meg kicsi volt a hely, nem is volt kedvem a lökdösődéshez...de te tudod, ha táncoltál eddig is bizti nem lesz baj.De ha úgy látod jónak, akkor inkább ne táncolj szerintem
2010. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell tudnod, hogy milyenek a fizikai adottságai, úgymond mennyire bírod jól magad! Én most vagyok 36 hetes terhes, de még most is táncolok a nagyobbik gyerkőccel, meg szaladgálni is szoktunk meg stb. Közben volt házfelújításunk ahol végig én pakoltam, sőt múlt héten egyedül átrendeztem a konyhát. De én ismerem a fizikai korlátaimat és tudom, hogy nyugodtan megtehetem. Vannak olyan anyukák akiknek egy kis tánc is megerőltető és több pihenést igényelnek a terhesség alatt.
2010. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nincs semmi problémád akkor nyugodtan. Én 20 hetesen táncoltam egy céges bulin. Igaz nem hajnalig és nem huzamosabb ideig. Ha úgyéreztem, hogy fáradok akkor pihentem. Sztem még a babómnak is jót tett mert jó kedvem volt és rengeteget nevettem és ilyenkor sztem Ő is jól érzi magát.
2010. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindenhol azt olvastam, hogy ha a kismama a teherbeesés előtt sportolt, akkor nyugodtan folytathatja a mozgást a terhesség alatt is. Én futni szoktam meg dvd-re is tornázom... igaz hamarabb elfáradok, de azért jól esik.
2010. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!