Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-12. héten milyen gyakran...

8-12. héten milyen gyakran vetélnek el? Borzasztóan félek a vetéléstől, pedig már második terhességem lenne, és már van egy 5,5 éves gyerekem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Minél idősebb a terhesség, annál kisebb a vetélés esélye.


Én is féltem annak idején. De gondolj arra, hog a félelemmel nem használsz a babádnak: sem az óvodásnak, em a pocaklakónak. Nekik egy kiegyensúlyozott anyukára van szükségük, és a terhességednek is jót tesz a nyugalom. Ha megnyugtat, imádkozz. Nekem segített.

2010. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban megnől a vetélés esélye azoknál, ahol sárgatest elégtelenség van.
2010. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, nem lesz semmi baj. Nem olyan gyakori, csak ha valami egészségügyi probléma van, de miért nálad lenne? Nekem ez meg sem fordult a fejemben, tudtam, hogy az én babóm már most egy vasgyúró. :) És nem is lett gond, legyél pozitív!
2010. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem én pozitívan állni hozzá, meg mindig másra gondolok, hogy van tőlem sokkal-sokkal rosszabb helyzetben lévő kismama is, de valahogy az a nyomorult kisördög mindig visszatér.
2010. júl. 19. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, nem azért írom le a történetemet.

Februárban volt egy vetélésem, ami spontán kiürült.A doki azt mondta lehet tovább próbálkozni.2 menszi után ismét terhes lettem, aminek nagyon örültünk.Most pénteken mentünk a párommal a 10 hetes uh-ra, ahol kaptuk a hidegzuhanyt.Sajnos a baba elhalt és visszafejlődött., semmi tünet nélkül.Csütörtökön mütenek, aztán a doki kért kromoszóma rendellenességre vérvételt.

Fel a fejjel mindíg pozitívan! Nem lehet semmi baj!

Már alig várom,hogy túl legyek rajta és próbálkozhassunk tovább.

2010. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!