Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsam? Ti mit tennétek a...

Megtartsam? Ti mit tennétek a helyzetemben? Nagyon szépen megköszönném a mihamarabbi válaszokat?!

Figyelt kérdés

34 éves leszek októberben

Elválltam az 1. férjemtől akiől van 1 gyönyörű 12 éves kislányom a "probléma" viszont az hogy nekem van egy új férjem akit a kislányom utál megölné egy kanál vízben csak engem néz.. És most derült ki hogy 5 hetes terhes vagyok amikor közöltem a kislányommal a hírt szószerint kiakadt a férjem még nemtudja mivel Németországban dolgozik 1 hónap múlva jön haza Szóval még van időm gondolkodni hiszen nemszeretnék a kislányomnak fájdalmat okozni aztmondta akkor az apukájához költözik ha megtartom a babát És nem szeretnék rossz viszonyba lenni az élő szeretett kislányommal a még ismeretlen magzatom miatt ez most olyan gonoszul hangzik de így érzem... Mit csinálnátok a helyemben? Elvetessem a babát vagy megtartsam? A babának semmi akadálya nem lenne csak a lányom hisz anyagi és családi háttér is megvan hozzá..

És a lányom olyanokat vág a fejemhez hogy az nem lesz a testvérje.. és stb. szegény a vállást még így 5 év után sem tudta feldolgozni.. Nagyon tanácstalan vagyok mit tegyek? ti mit tennétek?


2010. júl. 18. 22:27
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
az msn em : b_.edina@hotmail.com
2010. júl. 20. 17:35
 32/35 A kérdező kommentje:

Sajnos komplikációk léptek fel a terhesség alatt és elvetéltem :(

A párommal szakítottunk (amit nem bánok) mert a kislányom elmesélte mivel tömte a fejét mikor dolgoztam,viszont a lányom apukájával megpróbáltuk és eddig sikeres 4hetes terhes vagyok :) hála istennek sikerült bár a másik picit semmi nem kárpótolja :( de enyhíti a fájdalmam és kicsit végre boldog szép családunk lehet a lányommal és azzal akit mindig is szerettem és bűvül a család :D

2010. szept. 10. 13:38
 33/35 anonim ***** válasza:

Ez most komoly!?

Mert ha igen,gyorsan zajlanak nálatok az események...

2010. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ami történt veled, de remélhetőleg most már minden jóra fordul. Tanuljatok a korábbi hibákból, sok boldogságot kívánok! egy korábbi válaszoló
2010. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2010. okt. 20. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!