Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt előtt három nappal...

Nemvárt előtt három nappal rózsaszínes folyásom van, de csak wc papíron, mitől lehet? Ma nagyon nagyon halvány lett a terhességi tesztem.

Figyelt kérdés
Lehet ez baba, volt valakinek ilyen.. remélem nem fog rendesen megjönni.
2010. júl. 15. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy úgy lesz, ahogy szeretnéd.


A két csíkos teszt mindenképpen babát jelez, még ha halvány is. De néha a baba nem tud maradni, így a vérzés - ha késve is, de - megjön. Kívánom, hogy megmaradjon a babád!

2010. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan egy hetet vártam, de nekem is ilyen volt. Rutascorbin, Magne B6 és főleg doki :) Szorítok neked!


1 éves gyönyörű kislány anyukája

2010. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképp bíztatni szeretnélek.Több hónap próbálkozás után,a nemvárt előtt háromnappal volt a bugyimon egy rózsaszínes krémes folt (előtte soha),meg is ijedtem.Aztán semmi jele nem v a mensinek,száraz voltam,és vmi oknál fogva vettem tesztet,nemvárt napján jó erős pozi lett!

Remélem nálad is pozit jelent a rózsaszín!

Drukkolok

2010. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs képed a tesztről? Szívesen megnéznénk, ha fel tudnád tölteni ide.
2010. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ott van a csík, ez babát jelent még akkor is ha az a csík csak halvány. Ez szimplán annyit jelent hogy elég korai még a terhességed és a HCG szinted még nem olyan magas. Pár nap mulva ha csinálsz mégegyet már erős pozitív eredmény fogsz kapni. :)


Gratulálok! :D

2010. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lett baba végül? :)
2013. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Igen, lett baba, tegnap töltötte a 2. szülinapját :)
2013. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
opssz,ez a válasz nem ide készült,de itt is megállja a helyét :) 2010 év elejétől próbálkoztunk a kistesóval,és 7. hó elején ugyanígy rózsaszín folyással teszteltem egy pozit. :)
2013. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó! Ebben a cipőben járok. Tegnap volt némi véres folyásom, ma reggelre semmi. Hétfőre nem várom, tesztet már megvettem pár napja. Azt hittem, meg fog jönni, de reményt adtatok! 🙏 Köszönöm.
2022. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!