Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszinezők? Talán emlékezte...

Rózsaszinezők? Talán emlékeztek rám gyakran válaszoltam ide egy tanulságos eset amiről jó ha tudok?

Figyelt kérdés
Rózsaszin folyásom volt két este bementünk a klinikára és az ügyeletes már csak azt látta hogy nem él a babám - nem dobog a szive- másnap volt missed ab. -om . Ha ilyet tapasztaltok figyeljetek nagyon.
2010. júl. 14. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És még valami: a szövettanra annyit mondtak, hogy beigazolódott a terhesség. Kérdeztem a vetélés okát, azt ebből nem tudják megmondani.
2010. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemmel jártam így.De én addig se jutottam el,hogy legyen szívhangja.Csak az üres petezsákot látták 9 hetesen a monitoron:(Mikor újra teherbe estem fél év múlva olyan hamar mentem dokihoz,hogy még a petezsákot se találta a monitoron:S Rá pár napra ismét jelentkezett a folyás.Amikor először így jártam utána olvastam a neten mi lehetett a baj.Sárgatesthormon elégtelenség(progeszteron hiány)-ra gyanakodtam,sőt biztos voltam benne.Még az ügyeletre is elrohantam,hogy írjanak fel Utrogestan-t de csak legyintettek,hogy ha elakar úgyis elmegy(biztos genetikai hiba,jelzem huszonévesek vagyunk mindketten,soha ilyen elő nem fordult a családban)és csak élő terhességet szokás támogatni vele,ne olvassak baromságokat a neten!DE NEM JUTOK EL ADDIG SE,HOGY LÁTNI LEHESSEN A SZÍVVERÉSÉT,méghogy élő terhességet!Na végül egy doki magától felírta,és hozzátette,hogy próbáljam ki,mivel ártani nem árthatunk vele,és 2 nap múlva menjek vissza,ha akkor se lát semmit,akkor műtét!Hazafelé jövet kiváltottam a receptet,itthon bevettem az első tablettát,eltelt 1-2 óra és mintha elvágták volna.Soha többet a terhességem alatt nem volt semmilyen folyásom!Vártam egy kicsit és MÁSFÉL hétre kb.6-7 hetesen egy másik doki(mert az előzőhöz se mentem soha többet)közölte,hogy 6 mm és ver a szíve!Már rég elvették volna tőlem a babámat,ha a többi dokira hallgatok:(Nem értem miért csak élő terhességet szokás vele támogatni?!Czeizel professzor mondta egy interjújában,hogy ez olyan,mintha a magot nem a termőföldbe,hanem az aszfaltra vetnék.Nem tud beágyazódni enélkül a hormon nélkül és életben maradni.Ennek a hormonnak a szerepét veszi át a méhlepény a 12.hét után,addig sajnos bármikor jelentkezhet a folyás és soha sem jó jel!Nemsokára tervezzük a kistesót,de én addig bele nem vágok,amíg föl nem íratok a dokimmal legalább 3 dobozzal ebből a gyógyszerből!:)NNa jó hosszúra sikeredtem,de el akartam mesélni és ezzel is megerősíteni téged,hogy tényleg nem szabad legyinteni erre!Egyáltalán nem természetes ha jelentkezik!
2010. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ani1979 válasza:
sajnos nem lehet megelőzni a bajt.Én szülés előtt 4nappal veszitettem el a babámat.Rendesen jártam orvoshoz,nem vettek észre semmit,csak mikor már megszültem a halott kisfiamat akkor látták ,hogy szorosan a nyakára van tekeredve a köldökzsinór.Ez nem rég történt,lassan 3hete.Mikor bevitt a mentő ,keresték a szivhangját és nem találták.Egyből azzal jöttek,hogy biztos a cukor miatt van,hogy nem tartottam be.Pedig betartottam a diétát.De mikor megszületett,mert meg kellett szülni akkor döbbentek rá ,hogy mi is történt.Mindenki azt kérdezi,hogy ezt hogy nem lehet észre venni a 21.században?Azon a héten voltam ctg-n,minden rendben volt,s négy nap múlva megvert az isten.Sajnálom ,hogy elment a babád.Tudom nem vigasz,de majd a sors újra segit.Engem hülyének néznek,hogy ezek után szeretnék egy babát,de szerintem ez normális.Sajnos minden terhesség jár kockázatokkal,de ne add fel,kell annak a pici lánynak egy kis tesó,akit lehet majd nyúzni.Sok egészséget és kitartást nektek!!!!!!!
2010. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat... egyelőre probálom magam lefoglalni de van hogy egy- két dologról eszembe jut... akkor nem jó.

Nekem már volt kétszer szivhang és minden rendben volt a mérete és minden más. Azt mondták genetika szervi baj...

Jó fél évet most biztos várunk ..


Mégegyszer köszönöm a kedvességeteket...

a halott babát szült kismamának pedig őszinte részvétemet szeretném kifejezni mert nagyon sajnálom őt és megértem hogy vágyik még babára. Nagyon sok boldogságot kivánok neki és tudjátok mindenkinek .... Nektek!

2010. júl. 15. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!