Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinalnal a 15 eves...

Mit csinalnal a 15 eves lanyoddal ha szulni szeretne?

Figyelt kérdés
15 evesen szulne.

2019. aug. 22. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Hogy érted? Megakadályozni nem tudom, jogom sincs hozzá. Mikor megszültem egy életre felelősséget vállaltam erte. Ha ő így dönt akkor támogatnám. Nyilván felhívnám a figyelmet arra, hogy nem én fogom eltartani őket, úh. Kezdjen gondolkodni hol fog dolgozni mikor a gyerek 2 éves lesz. Ha felnőtt szülni, legyen felnőtt eltartani is.
2019. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Kivizsgáltatnám mentálisan.
2019. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Jól magambanéznék hol csesztem el


Leülnék elbeszèlgetni vele, hogy a szülés azt jelenti-e, hogy meg is akarja tartani.

Ha igen elmondanám, h. Az ő frlelőssége, nem az enyém, ez pedig mivel jàr.

Majd elvinném egy olyan családhoz, ahol több kisgyerek van( hiszen egy felnőtt nő kb úgy birkózik meg 3 10 alatti gyerekkel, mint ő egy picivel.

2019. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Megpróbálnám megérteni hogy miért szeretne szülni, és a kiváltó okot igyekeznék kezelni.
2019. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, hogy 15 évesen terhes lett és meg akarja tartani, vagy 15 éves és már arròl ábrándozik, hogy babát szeretne és anya akar lenni és van "párja" akivel pròbálkoznak.
2019. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Támogatnám, de a gyereket nem én nevelném.
2019. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Feneken billentenem, ha meggyozodese es mihamarabb terhes szeretne lenni. Nagyon megszivatna a kislany, engem, mint az anyjat, nem tudom komolyan, mi tevo lennek, meg csak most fejezte be az altalanost... Nagyon elgondolkodnek mindenen...


Amugy utolsonal a pont, nem mindegy h terhes e mar vagy csak ra akar kapcsolni a babara?!

2019. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
megfordult a fejebe hogy szeretne kisbabat. meg nem terhes
2019. aug. 22. 18:59
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Ja akkor nyakonvagnam. Első voltam. Azt hittem a kérdés arra vonatkozók hogy hazaállít terhesen.


Biztos közölném vele hogy elmekotmrtani eset és irány a pszichológus.

2019. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Jaaah, hát megmondanám, hogy amint egyedül eltartja magát, dolgozik és egyedül lakik, annyit szül, amennyit akar. Nem kapna semmit tovább, 1 hét alatt mégse viszketne neki annyira, ha se telefon, se gép, se ruhák, se szórakozás, se semmi nem lenne. Kivenném 1 hétre az iskolából is betegszabira, és elküldeném állást keresni. Nem viccelek, brutál komolyan venném. Nagyon!
2019. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!