Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit csináljak még csak...

Most mit csináljak még csak 15 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátom és most teherbe estem tőle. Pedig minden alkalommal óvszert használtunk. Az eszemmel tudom, hogy nem tarthatom meg, de a szívem mást súg. Mindenki azt mondja, hogy az én döntésemet fogják elfogadni, dehát még abban sem tudtam dönteni, hogy hová menjek tovább tanulni, hogy tudnék én ebben dönteni.
2010. júl. 13. 12:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
lanyok! ennek a gyereknek lelki tamogatas kell, nem hiszem hogy bolcs dolog az amit foztel, azt most edd meg tanacs!!! nem vagyok az abortusz melett hisz nekem is evekig kellett probalkozni hogy osszejojjon a baba, de o mar leirta mit szeretne csak batoritast vart!!!es nem kell elitelni sem. teljesen mas idoket elunk mint amikor mi volyunk tinik.
2010. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

kedves zerna, már ne is haragudj, de az abortusz melletti döntésében nem fogom még bátorítani is...remélem egy életre megjegyzi, hogy a felelőtlensége miatt egy kis élet veszett el.

Ez a szörnyű, hogy a mai fiatalok kikérik maguknak, hogy már elég idősek a szexhez, aztán meg jön a rinya amikor becsúszik a baba!Nem kéne ezzel játszani.

Amúgy az a dokinő szerintem is gáz...az abortuszt támogatni...hihetetlen, pedig pont ő minden nap részese a csodának, hogy egy pár hetes magzatnak is dobog a kis szíve...hihetetlen!!!

2010. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
46%

a 4-5 hetes magzata kb 4-5 mm ....ha jól átgondolta, akkor jó döntés volt, + lesz még rá pár hete, hogy megbékéljen a gondolattal ...


a sok abortuszellenes aktivista gondolom akkor is kampányol, ha egy 12 éves megerőszakolt kislány lenne terhes :S

2010. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
29%

Milyen felelőtlenségről beszélünk??? Hány gumit használjanak egy alkalommal?? 3 at huzzon fel a fiú??? Ugyanmár!

Hidd el jól döntöttél. 15 éves vagy, 10 es lehetsz, a jövő tanévet már nem tudnád befejezni, és nem igaza az hogy gyerek mellett lehet tanulni. Nagyon okosan gondolod hogy nem anyukádéknak szülnél hanem magadnak!!

Lehet most az apukával jól kijössz, de fiatalok vagytok még, bármi lehet, egyedül álló anyukának még nehezebb!

Lelkileg összetörsz, a gyerek is megérzi és nem fogod tudni nyugtatni!!

Felnőtt érett döntés volt ez tőled!! Ahogy olvasom az irásaid az is arra utal hogy nem vagy buta lány, éretlen döntésekkel!

2010. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
49%
A gumiról csak annyit,hogy a párommal 5 évig használtuk és soha semmilyen baj nem történt.
2010. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
5%
Jól döntöttél,én sosem bántam meg.
2010. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
41%
utolsó. LELKTETLEN GYILKOS VAGY tapsvihar neked!!!!
2010. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
46%
Ha vki arra nem elég érett, h védekezzen, egy gyerekhez főleg nem...Úgysem fogsz együtt maradni a barátoddal sokáig, nagyon fiatal vagy még.
2010. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a tapsvihart nem kellet volna de köszi rendes vagy.
2010. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi majdnem 10 évet vártunk arra,hogy jöjjön a baba.Sokszor arra gondoltam,hogy estem volna teherbe akkor amikor még lehetőségem volt rá.11 éve vagyok a párommal,tizenévesen ismerkedtünk meg.Inkább tizenévesen egy terhesség,mint harminc fele műtét,inszem,beültetés.De ezt csak az értheti meg aki sokat vár arra,hogy babája legyen.

13 hetes km.

2010. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!