Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen már késő elkezdeni...

30 hetesen már késő elkezdeni tornázni?

Figyelt kérdés

Eddig dolgoztam, így épp elég volt, a nap végére már örültem ha leülhettem a tévé elé pihenni! Most viszont hogy itthon vagyok, hiányzik a mozgás, csak félek, hogy ha eddig nem tornáztam most esetleg nagyobb bajt csinálok mint amennyi jót! Szerintetek? Ha tornázhatok még, milyen tornát ajánlotok?

Köszi a válaszokat! :)


2008. nov. 14. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

ha a dokid engedi, akkor gond nélkül tornázhatsz!! én rubint réka kismama tornát csináltam, nagyon jó volt, csak elkezdtem nyílni, így abba kellett hagynom. szóval kérdezd meg a dokid és hajrá!! :)

38 hetes pocakos

2008. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem ajánlom! Én ugyanígy voltam, csak 24 hetesen kezdtem el terhestornázni. 1 hétig csináltam, a kontrolon az orvos azt mondta, hogy kinyílt a külső méhszáj, és eltiltott a tornától, ill. szigorú ágynyugalomra intett. Max. könnyű sétát javasolt ezek után. Innentől kezdve nagyon semmit sem lehetett, nem ért az egész ennyit. Ettől függetlenül a 38. hétig húztuk. Csak picit mozogj, sétálj nagyokat, és ha keményedik a hasad, akkor jelzi a picur, hogy sok a mozgás!
2008. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
2. vagyok. Én is a Rékát csináltam, és én is arra nyíltam ki.
2008. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha a dokid engedi, terhestornára szerintem nyugodtan elmehstz. Vagy jógára, stb. De konzultálj erről a dokiddal, mert ha már nyitva lennél, akkor már nem szabad egyáltalán tornáznod.
2008. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A méhszájam teljesen zárt, de jövőhéten megyek orvoshoz megkérdezem mi a véleménye, mert azt nem szeretném, ha emiatt nyílna ki!

Köszönöm a válaszokat!

Boldog babavárást Nektek! :)

2008. nov. 15. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!