Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamik, hogy...

25 hetes kismamik, hogy érzitek magatokat? Hogy bírjátok a meleget? Én jól vagyok, mibden rendben, az aprólékom jó sokat ficánkol.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is 25 hetes vagyok. Jól vagyok, minden rendben! Nincs bajom a meleggel sem. Minibaba sokat mozog, és a másfél évesem is sokat mozog :)
2010. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 25 hetes vagyok és leesik a vérnyomásom mióta ilyen az idő. Ez szédülést, fáradtságot jelent. Rosszabb esetben ájulást, fülzúgás, látáskiesést.

Csak az segít ha pihenek, amikor elfáradok, akkor nem romlik tovább. Persze sokat iszom és kávézom is, de nem múlik. A dokim azt mondta, ez végigkísérheti a nyarat, van ilyen.

2010. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is most taposom a 25. hetet. Nekem nagyon alacsony a vérnyomásom és állandóan csak feküdnék. De igazából a fáradtság a legrosszabb. Egyébként picurka sokat mocorog, szerintem ő nem is nagyon érzi hogy én ilyen lusta lettem a melegtől. :-)
2010. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fuu én kicsit kivagyok ettől a melegtől...legezem magam egyfolytában, közben meg babakocsikat nézek a neten:)Nekem is lent van a vérnyomásom, én is szédülök néha.De amúgy minden rendben:)Az én babucim is sokat mozgolódik, és nagyon változatosan, néha csak ficánkol, néha akkorákat rúg, hogy csak nézek:)
2010. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 25 hetes vagyok,egyáltalán nem bírom ezt a döglesztő időt!Teljesen kikészít,nem tudok aludni,feküdni,sehogy nem jó a pocimnak.Babám ilyenkor kicsit lustább,csak ritkán indul be a ficánkolás:-)
2010. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!