Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Menjek inkább a saját orvosomhoz előbb? Többi lent.

Figyelt kérdés
10+4 terhes vagyok.Bejelentkeznék kombinált tesztre,de ez valószínű,hogy előbb lenne mint,hogy az orvosomhoz mennék a 12.heti ultrahangra,de félek,hogy a genetikain ha valami nem lesz rendben akkor kifizetek egy csomó pénzt és hatalmas csalódás fog érni.Ne értsetek félre nem a pénz számít hanem,hogy vad idegenek fognak körülvenni ha valami baj lesz.
2010. júl. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9 hetesen voltam a saját orvosomnál. Minden rendben volt. 13. hétre rendelt vissza.

12 héten mentem a genetikai vizsgálatra. Ott megállapították, hogy nincs már szívhang. A méretéből kb. 10. héten elhalt.

Azonnal hívtam az orvosom. Ő fejezte be a terhességet.

Semmin nem változtatott volna ha hozzá megyek előbb. Így is- úgyis borzasztó ha valami baj van.

Rá két hónapra újra terhes lettem. Azóta 7 hónapos a fiam :-)

2010. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veled történ.Gratulálok a kisfiadhoz!Én is ettől félek!Nem volt semmi jele annak,hogy elhalt a magzat?A terhességi tüneteid ugyanúgy megvoltak?
2010. júl. 12. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem vettem észre. December 19-én voltam a dokimnál.

Januárban vették észre. Így karácsonykor nem is sejtettük, hogy már valószínű nincs velünk.

A petezsák épp volt, csak a baba kisebb lett, mint volt. Már zsugorodott.

Ezzel nem akartalak megijeszteni. Ritkán fordul ilyen elő.

Nálad biztos minden rendben lesz.

2010. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy? Voltál dokinál?

2010. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!