Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek az orvosomhoz...

Mikor menjek az orvosomhoz "babamegtartót" felíratni?

Figyelt kérdés
Már volt egy miss.ab-m, akkor 9 hetes voltam. Tegnap teszteltem és pozitív lett. Szerintetek mikor menjek az orvosomhoz, hogy lásson is már valamit és túl késő se legyen elkezdeni szedni a babamegtartót?
2011. jan. 25. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni,mikor menstruáltál utoljára,tehát hány hetes terhes lehetsz,de én ezzel nem is foglalkoznék,ha pozitív a teszt,már mennék is erősítő gyógyszerért!
2011. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! minél hamarabb. Én a 6. héten voltam. A 16. hétig szedtem az Utrogestant. A 6. hét szerintem elég.
2011. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Dec. 2-án volt az utolsó mensim. Múlt hétvégére vártam, de furcsa érzéseim voltak, így tegnap teszteltem és pozitív lett :-) Én is úgy gondolom, hogy nem várok túl sokáig az orvoshoz menetellel. Már csak ha belegondolok, hogy egy hét mire bejut hozzá az mber lánya...Minden jót Nektek!
2011. jan. 25. 12:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, nem dec. 2-án, hanem 26-án csak beragad a hatosom...:-)
2011. jan. 25. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg az első + teszt után kellett elkezdenem a gyógyszereket, nem is keveset. Akkor 4 hetes voltam.
2011. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes voltam amikor pozitív terhességi teszt után felhívtam a dokit. Egyből el kellett kezdenem szedni az utrogestant, 3X2-t.
2011. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jövő hét pénteken megyek majd ultrahangra, most beszéltem az orvosommal. Javasolni nem javasolta egyik "babamegtartót" sem, de azt mondta, ha ettől megnyugszik a lelkem, akkor felírja valamelyiket. Minden jót!
2011. jan. 26. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!