Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszom lesz. Most látom a...

Abortuszom lesz. Most látom a tájékoztató papíron, hogy vénás injectioval történő érzéstelenítéssel végzik. AZ NEM ALTATÁSBAN LESZ AKKOR?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
De altatásban lesz. Injekcióval altatnak.
2014. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Csak nem fogod èrezni, de èbren fogsz lenni.
2014. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésedre viszont : vénásan adják be az altatót, semmit nem fogsz érezni vagy látni. Régen gázzal altattak ( anyukámék idejében) , de gondolom a vénás hatásosabb, vagy kevesebb a mellékhatása, vagy nem akkora a kockázat nem tudom. De most már minden műtétet így végeznek, gyerekeknél alkalmaznak csak gázt, de azt is csak kisebb gyors műtétekre, ha hosszabb akkor náluk is injekció.
2014. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Bocs az Off-ért. Arra készülj, hogy mikor én szültem, ott voltunk 3-an Anyukák a szobában az 1-2-3 napos babával, s mellénk rakták az abortusz rá várókat reggel, tőlünk vitték műtétre, hozták vissza, s drlután már mentek is.
2014. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
én vagyok az első aki írta ezt és örülök h viccesnek találtátok, nyilván nem az a vicces h el kell vetetni a babát. De amúgy meg nem csak gumival lehet védekezni van egy csomó hormon mentes fogamzásgátló szer. Egyébként én ne vagyok abortusz ellenes teljesen megértem és elfogadom.
2014. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi, amugy szerintem megkaptam a szükséges felvilágosítást.rendszeres nemi életet nem élek mostanság,ezért is a gumi.amugy megkérdem majd az orvosomat,csak azért a kérdés, mert egyértelmünek tünt az altatás.. Félek ettől az egésztől, nem is tudom, hogyan lehet kibírni!
2014. jún. 5. 00:38
 7/22 A kérdező kommentje:
egyébként van fogadott nőgyogyászom,viszont nem ő fogja csinálni a műtétet. Ismeri valaki tatabányán a Dr Rokay László főorvost? Mert hozzá lettem irányítva, őt ajánlotta az orvosom,de nem ismerem..
2014. jún. 5. 01:12
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Az altatas is az erzestelenites egyik fajtája! :)
2014. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Altatásban is lehet, meg bódításban is. Én hallottam olyan esetről, hogy egy nő érzéstelenítés nélkül kérte, teljesen éberen. Hogy neki is fájjon.

Feltehetőleg altatnak majd.

2014. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Kérdező,nagyon sajnálom ami veled történt,történik.

Nekem eggyáltalán nem vicces...

2014. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!