Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet abortusz időpont változt...

Lehet abortusz időpont változtatást kérni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 12:49
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi bántót nem írtam,vázoltam a gondom.Nem tudom mit érzetél bántónak,de egy mondatod sem volt számomra segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. szept. 18. 17:19
 22/32 anonim ***** válasza:
16%

Ne győzködd, utolsó. Vannak, akik szenvtelenül mennek abortuszra, rájuk semmilyen érv nem hat.

2 felnőtt, keresőképes ember és 28000-t tesznek le az asztalra. Utána meg sírnak, hogy nincs pénz. A gyerek megy menjen.

2013. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

kedves utolsó komentes nem ketten rakunk le 28000 Ft ot,hanem a párom,ha el olvastad az előtte lévő.most 3 hárman élünk108 ezer forintból,amiből rezsit fizetünk nem élünk fény űző életet dolgokat,akkor te és az a előtted is fel fogná,hogy nem azért akarom elvetetni,mert nekem ez jó!Csak bele kell gondolnom abba is,hogy, mi lesz később?!

Amikor 2 éves lesz gyerekem vissza akarok menni dolgozni és nem azt lesni,hogy honan milyen segélyt lehet le gombolni.

2013. szept. 18. 22:41
 24/32 anonim ***** válasza:
28%
És mi a fenéért nem erőlteti meg magát a párod egy kicsit jobban? Az a normális, hogy 28000 forintot keres egy családfő? És ebbe simán beletörődtök? Meg mi ez az úri gőg, hogy nem kértek segélyt? Még akkor sem, ha emiatt feláldozzátok a gyereketeket? A párod keresete dupla nulla. Menjen szépen a munka után és akkor nem kell elvetetni a babát.
2013. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
60%

#24, én nem hiszem, hogy itt egyetlen válaszadó is jobban ismerné a Kérdezőék helyzetét, személyiségét és lehetőségeit, mint ők maguk. Ahogy azt se, hogy a Kérdező párját bármiben is befolyásolná, hogy itt valaki mit írkál válaszként a Kérdezőnek, ahelyett, hogy a feltett kérdésre adna választ. Mert gondolom, nem egy havi 100 eFt-t fizető munkahelyet akarsz ajánlani neki a mostani, 28 eFt-t fizető helyett...


És igen Kérdező, lehet időpont-változtatást kérni, a kórházzal kell megbeszélni, ahol a beavatkozást végezni fogják.

2013. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Nem úri gőgről van,szó!Az önkormányzatnál,finoman szólva el küldtek a K...anyámba a jövedelmünk alapján!A páromtól gyerektartásba 40%vonnak!

Akár mennyit keres!

2013. szept. 19. 08:53
 27/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,utolsó hozzá szóló a segítséged!
2013. szept. 19. 08:56
 28/32 anonim ***** válasza:
20%
Majd, lécci, abortusz után írd le, milyen volt.
2013. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
14%
Írja le, milyen volt?!?! Nem nyaralni megy a kérdező, hanem egy olyan beavatkozásra, aminek az a célja, hogy a gyereke belehaljon! És írja meg, hogy mindez milyen volt? Vagy én hülyültem meg, vagy a világ áll a feje tetejére. Sok aberrált perverzióról hallottam már, de ilyen kívánsággal még életemben nem találkoztam. Hihetetlen, komolyan mondom.
2013. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
6%

29-es. Pontosan ezért érdekel, hogy utána mit gondol róla. Mert előtte mindig más, viszont utána senki nem ír róla. Miért? Ha nem nagy ügy, akkor leírhatná, ha meg igen, akkor azért.

28-as

2013. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!