Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet abortusz időpont változt...

Lehet abortusz időpont változtatást kérni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 12:49
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Te nem értesz ! Ha lenne módom meg tartanám,egyáltalán nem a jó módról van szó csak arról,hogy az alap dolgokat nem tudnánk 2 gyereknek biztosítani és nem vagyok kisebbségi,hogy arra alapozzak,hogy majd állam bácsi eltart minket!
2013. szept. 18. 14:51
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
Hu ez a duma!!! Te életed te lelked azt csinálsz amit akarsz! "nem bukfencezik" ezért meg ölöd? anyagi indok?
2013. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
34%

Nézd, a jómúltkor elcsicseregte egy kishölgy itt, a fórumon, hogy a nagy magyar nyomor miatt abortáltatta a gyermekét. Dolgozni mellesleg esze ágában sem volt...

Ekkor rövid fejszámolást végeztem, osztottam, szoroztam és a következőkre jutottam: Internetje láthatóan volt. Ezt a szolgáltatást többnyire csomagban, kábel TV-vel együtt adják, neki ez is volt, meg a párjával mobiltelefonjuk is volt. (Ezek garantáltan olyan kiadások, amelyek nélkülözhető, úgy is mondhatnám, luxus igényekre mennek el.) Ha az így megspórolható összeghez hozzáveszem még a gyest, a családi pótlékot és a családi adókedvezményt, akkor a gyermekvállalással járó "pénznövekmény" 70700 forintra jött ki az esetükben havonta. Ennyi pénzből pedig BŐVEN ellátható egy kisbaba, pláne, ha az édesanyában van annyi, hogy a mielőbbi munkába állással tesz azért, hogy a család anyagilag is haladni tudjon.

Nem tudom, Nálatok mi a helyzet, de azt bizton állítom, hogy az abortuszt választók zöme el sem jut addig, hogy legalább összeszámolja, mennyiből is nem jönne ki. És akkor az önkormányzati, egyházi stb. segítségekről, mint lehetőségről még nem is beszéltem. Nem kell, hogy eltartson az állam, de ha valaki tényleg segítségre szorul, akkor segítsen. Segít is. 3 gyerekem van, tanári fizetésből élek, illetve vagyok gyeden pillanatnyilag, tudom, miről beszélek, hidd el. Miben tudnék segíteni?

2013. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
62%

Mi a fenéért kell beleszólni a döntésébe?


Eldöntötte, sajnálatos, hogy ilyen a kérdező helyzete, és remélem jobbra fordul neki egyszer, de nem kéne összezavarni. Így is nehéz lehet neki (sőt: biztos) az anyagiakkal+baba, és még ez is. Manapság nagyon át kell gondolni.

Mi kívülállók vagyunk, nem tudunk konkrétan semmit, ezért inkább ne avatkozzunk bele. Nekem (és másoknak) nem lenne képem itt prédikálni meg terrorizálni a másikat egy olyan ügyben, amihez semmi közöm.


Sajnálom, kérdező! :(

2013. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Akkor számolj tarts el 4 embert 108 ezer forintból!

Nem segélyekből tengettem eddig sem az életem és továbbra sincs szándékom!

2013. szept. 18. 15:40
 16/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm 14/15,hogy te látod az érem másik oldalát!
2013. szept. 18. 15:43
 17/32 A kérdező kommentje:

Egy tanyán élünk minden Luxus nélkül.

!4,5 km-re lakunk a falútól!Nincs kocsink,nincs kábel TV.Nem élünk Luxus életet.

2013. szept. 18. 15:59
 18/32 anonim ***** válasza:
33%

Nem szeretnék a zsebedben kutakodni, de azt kérted, számoljak. Én csak azt tudom, hogy 2 gyerekre a családi_ 16.600 forint, ami a gyessel együtt több, mint 50.000 forint. 2 gyerekre a családi adókedvezmény (párod gondolom, dolgozik): 20.000 forint. Ezek havi bevételek. Ha tanyán élsz, élelemre kevesebbet költesz. Nem tudom, hogyan jön ki 108.000 forint, de nem is tartozik feltétlenül rám.

A segélyt meg nem magának igényli az ember, hanem a gyerekeinek ilyenkor, és ha nem Te vagy az, akkor odaadják másnak.

2013. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

A párom kap 28000 Ft-ot

Szerinted a tanyán élőnek pl:nincs rezsi,az állatok jól laknak élelem nélkül az sem 2 forint,de nagyon elkanyarodtunk a fő kérdéstől/

2013. szept. 18. 17:05
 20/32 anonim ***** válasza:
26%
Én nem bántottalak, míg Te engem igen. Tegyél, amit akarsz. Nem az én gyerekem, nem én vetetem el, nem nekem kell együtt élni sírig a tudattal. Segíteni próbáltam, azt kérdeztem, miben segíthetek. Érdekesen reagáltál. Részemről ennyi.
2013. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!