Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek a femibion...

Mi a véleményetek a femibion 0 baba tervező vitaminról?

Figyelt kérdés
Sajnos missed ab-om volt és megmaradt egy doboz femibion 2 . Baj lesz ha beszedem azt is , az az mindkettőt egyszerre .

okt. 2. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
🙄 Úgy gondoltad, átlagot vonsz és lesz belőle Femibion 1? Gondolom, terhes akarsz lenni. Ha sikerül, jó esetben eljutsz a második trimeszterig. Bőven ráérsz akkor beszedni. Ha közeli lejáratú, akkor szedd azt, nem lesz tőle semmi bajod, de a másikat akkor addig ne.
okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szednèl egyszerre kettőt? Komolyan nem értem. Szedd ne nyugodtan ami maradt, aztán a megfelelő számút. Amúgy nem a vitamintól leszel terhes.
okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt totál felesleges 2 vitamint egyszerre szedni és káros is lehet, hiszen némelyiket ezzel túladagolhatod. Másrészt parasztvakítás az egész, kb minden multivitamin ugyanolyan
okt. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a femibion 0 nagy étvágyat csinált, úgyhogy váltottam róla.

De amúgy hasonlítsd össze a dobozok hátulján a hatóanyagokat, a kettesben fele annyi a folát, mint a 0-ásban, de ha eddig is szedtél terhesvitaminokat akkor biztosan fel van töltődve a szervezeted foláttal és valószínüleg elég ennyi is, vagy ha bizonytalan vagy vehetsz mellé simán csak folátot és kipótolhatod vele.

okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy a két vitamint tényleg ne szedd egyszerre az nagyon nagy mennyiség lenne némelyik hatóanyagból
okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha közeli lejáratú akkor szedd be de csak azt és ha elfogyna úgyhogy még nem sikerült a baba akkor térj vissza a 0-ra.

Vagy ha van Facebookon helyi (ahol élsz) anyukás csoport megtudod hirdetni. Én is vettem úgy olcsóbban Femibiont, végig azt szedtem szoptatás alatt is.

okt. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!