Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 33 éves vagyok, van egy párom akivel tönkrement a kapcsolatom. Az egyik jó barátommal sajnos félreléptem és kiderült, hogy terhes vagyok tőle. Ő nem szeretné a gyereket, egyedül maradtam, alapból is sokkal idősebb nálam. ti mit csinálnátok? Megtartanátok, tudva hogy egyedül maradtatok ezzel?

szept. 21. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én csak gratulálni tudok.
szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Én meg, de nálam adottak a feltételek, egyedül is fel tudom nevelni. Plusz vagyok olyan kemény hogy gyerektartást is kisajtolok belőle.

A te helyzeted te ismered.

szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én nem akarnék egyedül gyereket vállalni. Személy szerint csak stabil kapcsolatban, olyan partnerrel vágnék bele, akire tudom, hogy számíthatok. De mindenki más, ne az alapján akarj dönteni, hogy mások mit tennének. Neked kell mérlegelned, hogy milyen lehetőségeid vannak, és mit szeretnél.
szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha lenne saját lakásom, annyi pénzem hogy bőven megéljünk belőle amíg nem dolgozom, olyan munkahelyem ami később visszavárna rugalmas munkarenddel, és szeretnék gyereket akkor igen.
szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Meg, én amúgy is egyedül vállaltam gyereket.

De ilyen helyzetbe nem kerülnék. Nem szoktam a barátaimmal lefeküdni, pláne, ha öreg bácsik, főleg nem védekezés nélkül, úgy, hogy párkapcsolatom van. Jól belehúztál.👍Egy abortusz már csak hab a tortán.

szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg jó barát lehet az ilyen...
szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A párommal nyitott kapcsolatban voltunk, amint megtörtént, elmondtam és szakítottunk.

A barát azért nem öreg bácsi, kifejezetten fiatalos és sok korabeli elbùjhatna mögötte. Ennek ellenére, mivel idős és lemaradna mindenről, nem szeretne gyereket. Amit megértek, főleg mert nem tervezett.

szept. 21. 17:55
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Bár a magam részéről nem vagyok az abortusz híve, alapjáraton azt mondanám, vetesd el.

Egy oka van, amiért mégsem teszem, az pedig a 33 éved.

Neked kell tudni, akarsz-e gyereket, mert ha igen, nem biztos, hogy lesz még rá megfelelő alkalom.

Ez alatt nem azt értem, hogy öreg vagy ennyi idősen, de az tény, hogy normális párkapcsolatot (értsd, olyat, ahol záros határidőn belül szóbakerülhet a gyerekvállalás) nem pár hét alatt talál és alakít ki az ember.

Mire oda jutsz, viszont már tényleg csökkennek az esélyeid, és nő a kockázat mindenfélére.


Ha neked szerepelt a terveid között a gyerek, és anyagilag adottak a feltételek arra, hogy felneveld, akkor a helyedben megtartanám.

szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha van saját lakás, normális munkahely, ahonnan majd tisztességes csedet, gyedet kapsz 2 évig, akkor én megtartanám. 33 éves vagy... Ki tudja, hogy alakulna később az életed? Lehet, hogy majd szeretnél gyereket, de nem találsz hozzá megfelelő társat.
szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Én biztosan nem,de nem az én életem.
szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!