Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha fogamzásgátló mellett...

Ha fogamzásgátló mellett megjön és a teszt is negatív akkor kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod.
2021. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
szerinted? Én tényleg nem értem ezeket a kérdéseket. Butaság vagy hülyeség játszik itt szerepet a kérdés kiírójánál?
2021. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Áhhh nem. Szerintem vegyél egy bölcsőt.
2021. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Neked nagyon nem kéne szexelni még, mert gyerek vagy hozzá.
2021. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Ja, főleg, hogy fogamzásgátló mellett NEM jön meg.
2021. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett IS megjön, csak nincs pete. Amikor kihagyja a lány azt a néhány napot, amit ki kell.

Fontos, hogy mindenképpen pontosan úgy kell szedni, ahogy felírták, és nem kihagyni olyan napot, ahol be kellett volna szedni, mert lehet, hogy pont attól kikóvályog egy kis petécske. Inkább legyen a telefonba felírva emlékeztető, akkor szinte biztos, hogy nem lesz gond.

Vigyázzatok egymásra.

2021. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy megjön-e fogamzásgátló mellett, annak a kérdése, hogy hogyan állították be a milyen gyógyszer szedését. Van akinek úgy állítják be, hogy egyáltalán ne menstruáljon, mert mondjuk kínokat él át több napon keresztül miatta és nem segít semmi. Valakinek meg úgy, hogy menstruáljon.


Kérdező, ha jól szedted a gyógyszert, nem kell aggódni. Ha nem szedted jól, kimaradt akár egy is, akkor tesztelj még párszor!

2021. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, 7-es, okosabb lettem.
2021. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!