Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A genetikai Uh-t kórházban...

A genetikai Uh-t kórházban végzik, vagy az orvos megcsinálja a magán rendelőjében?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyat, hogy kórházban csinálnák (persze biztosan van olyan is). Én eddig mindig magánrendelőben csináltattam és akiket ismerek, azok is mind. :)
2014. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jajj, bocs. :D 4D volt a fejemben. :D A genetikait inkább kórházban szokták. Ahhoz úgy tudom hogy valami külön képesítés kell, tehát nem is minden orvos végezheti el magánban.


1 - es voltam.

2014. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem minden genetikai UH-ot kórházban végezték el.

Magánrendelésen a dokim csak sima UH-ot csinált, hogy minden okés e stb.

2014. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 - es vagyok. Az én dokim minden uh - ot megcsinál magánban, viszont pont pár hónapja mondta a védőnőm, hogy nem minden doki csinálhat. Azért is írtam. :) Szóval mondhatjuk hogy ez orvosfüggő. Kérdező, szerintem kérdezd meg erről a dokidat.
2014. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a 4kötelező,12,18,30,36 hetes a kórházban volt,szonográfus csinálta.

Egyébként magánrendelésen minden hónapban csinált a dokim uh-t,és követte a baba fejlődését.

37hkm

2014. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszőnöm!
2014. dec. 2. 07:19
 7/9 anonim ***** válasza:
A genetikait kórházban csinálták nekem. Dokihoz magánba járok, ott is van mindig uh de az a gép sokkal kisebb és nem is olyan profi - már amennyire meg tudom ítélni, alig van rajta pár gomb :) De nekem meg is mondta a dokim hogy a genetikai uh-kra be kell majd mennem a kórházba, így nem ért meglepetésként. Szerintem kérdezz rá.
2014. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Genetikai uh.-n múlt héten voltam a kórházban 12.betöltött héten,tapasztalt genetikus orvos végezte.de én is magán orvoshoz járok
2014. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Azért problémázok csak, mert pont karácsony hetében töltöm a 12. Hetet és nem tudom hogy akarnak majd ellátni kórházba.. :/

Bár gondolom nem én leszek az egyedüli.

2014. dec. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!