Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek jogosan járt el...

Szerintetek jogosan járt el az orvos?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam ultrahangon,aznap mentem amikor az én orvosom van az ultrahangban,de nem beszéltem meg vele.Meglepetésemre nem ő jött le,hanem egy másik orvos.Be szólítottak és ahogy meglátott az orvos,mondta hogy menjek ki,nem sokára jön az én orvosom csak a műtőben van. (sokat voltam kórházban,megismernek az itteni nődokik)

Szerintetek jogos volt?Nem mindegy ki csinálja az ultrahangot? (kórházban nem szoktam pénzt adni az orvosnak csak akkor ha magánrendelésre megyek)


2014. nov. 17. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogos, mindenkit a saját orvosa kezel - ezt az orvosok közötti etika megköveteli.

Természetesen ha elsösegélyröl lett volna szó, az más, de az ilyen ellenörzéseket nem csinálja más. Márcsak azért is, mert így a te orvosod pontosan tudni fogja, hogy mi volt a vizsgálatnál, elmesélés alapján nem.

2014. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"aznap mentem amikor az én orvosom van az ultrahangban"

gondolom neked sem mindegy ki kezel, különben nem direkt aznap mentél volna.

2014. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mindegy,csak meglepődtem.
2014. nov. 17. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy tapintatos volt veled szemben is, meg a kollegájával szemben is. Joggal gondolhatta, hogy a dokiddal szeretnéd megnézetni magad, meg azt is, hogy az orvosod látni szeretné, mizu van. Én is sokat járok a dokimhoz a klinikára, nyilván ott nem is fizetek, de természetes, hogy ő foglalkozik velem bent is. Bejelentkezem a kartonozóban és mondom, hogy melyik orvoshoz járok. Ennyi az egész. Én is voltam sajnos többször sürgősséggel, hétvégén, éjszaka a klinikára, de még ott is az volt az első kérdés, hogy van-e dokim, mert akkor neki szólnak, ha pont bent van.
2014. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jót akart. Azt gondolta, hogy te a dokidhoz akarsz menni, és hogy a dokid látni akar. Én örültem volna a helyedben neki. Ha gondolom mondtad volna, hogy nem akarod megvárni az orvosodat, akkor megvizsgált volna, de amúgy ez a sztenderd, hogy nem sürgős esetben nem keverik az orvosok a betegeiket.
2014. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az orvosok jól jártak el, a vizsgálatokat a terhesgondozást végző orvosnak kell végezni, és ő pecsételhet a kiskönyvedbe.
2014. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!