Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jogosan érzem úgy, hogy...

Jogosan érzem úgy, hogy lerázott az orvos?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam endokrinológián kérdezgetett az orvos dolgokat megtapogatta a nyakam, majd azt mondta szerinte nincs endokrin betegségem és hazaküldött. Vittem friss laboreredményt amire a háziorvos küldött, de ő ugye nem nézhet meg minden hormont. Én azt vártam volna, hogy elküld egy teljes hormonvizsgálatra, ehelyett hazaküldött és azt mondta alkati dolog a panaszom. Én úgy érzem lerázott.
2011. márc. 8. 08:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mivel mentél oda. Elmondod?
2011. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, hormonbetegségkre azért jellemzőek bizonyos panaszok, ha neked az nincs, akkor indokolatlanul nem vizsgáltat ki. De menj el egy másik dokihoz, ha úgy gondolod...
2011. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi derült ki a laborleletekből. Ha van panasz, valamit csak kell rá mondani.
2011. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan érzed így. Valóban olyan ez az egész, mintha le lettél volna rázva.
2011. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kóros izzadással mentem oda, sol. antisudorica nem használ, mellesleg izzadok a hátamon, hasamon, arcomon, hónaljamon. Háziorvos nézett TSH-t az rendben volt, így nem is vizsgált tovább. Én azt hittem megnézi a többi hormonomat is.
2011. márc. 8. 10:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves kóros kérdező!

Értelek én téged. Azt szeretted volna, ha megszabadítanak a kellemetlen tünetektől. Ahogy írtad, megnézette a doki a vérképedet, tsh-val megfűszerezve. Tkp. melyik hormonodra lettél vona kiváncsi? Ez a TSH az agyalapi mirigy hormonja, és a pajzsmirigy működésével kapcsolatos. Ha ez is, meg a vérképed is rendben van, akkor az izzadásod valszeg nem orvosi kezelést igénylő. Testsúly, megasság, rendben van? Tanulás, otthoni körülmények?

2011. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen hormon ez. De más akkor már nem is okozhatja? Na mindegy, ezek szerint akkor nem. 170cm vagyok és kb.53 kg. Az életemben minden rendben van, boldog vagyok, jó a kapcsolatom a családommal, párommal is.
2011. márc. 14. 13:01
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sztem ideges vagy, és sovány.
2011. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sovány?:D nem vagyok sovány, vékony vagyok.
2011. márc. 16. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!